Звідки пішла традиція дарувати подарунки на Новий Рік? 2017

Звідки пішла традиція дарувати подарунки на Новий Рік? 2017

Весь рік і діти, і дорослі чекають того самого новорічного вечора, коли можна буде загадати бажання, а на ранок знайти сюрприз під ошатною святкової ялинкою. У цей сімейні свято найбільше сподіваються на диво маленькі діти. Але і дорослі, які вже знають, хто приходить в образі старого з бородою і з мішком подарунків, теж мріють про щось своє, сокровенне. Обов'язковою подарунком від Діда Мороза є солодкі новорічні подарунки. Ця традиція сягає корінням в стародавню епоху, коли про існування добрих чарівників не було й мови.

Першими дарувати один одному подарунки до свята стали Стародавні римляни. Як знака поваги і добра вони підносили один одному фрукти, монети, навіть гілки дерев. Звичай дарувати що-небудь першим торкнувся знатних персон. З плином часу і прості городяни стали його дотримуватися. Так традиція пішла «в люди».

Жителі Давнього Єгипту теж радували один одного - вони підносили в дар бронзові або кам'яні статуетки. Європа і Україна також стали послідовниками цієї традиції. Перші подарунки на Різдво з'явилися на цьому континенті в епоху Середньовіччя.

У наші дні Новий Рік безпосередньо асоціюється з подарунками, сюрпризами, іграшками і ласощами. Діти з великим нетерпінням пишуть листи Дідові Морозу, загадують бажання під ялинкою і чекають тієї години, коли отримають те, що вони просили. Але ніщо не замінить святкових солодощів. Без них неможливо уявити новий рік ні в одній сім'ї.

Саме солодощі стануть універсальним подарунком до самого довгоочікуваного свята в році. Всі діти - маленькі ласуни, а в новорічних подарунках зібрані солодощі на будь-який смак - шоколад, карамель, цукерки, печиво, зефір і безліч інших смачних найменувань. Залишиться тільки вибрати упаковку - ошатний шурхотить пакет або м'який мішечок, красива дерев'яна або жерстяна шкатулка оригінальної форми, прикрашена новорічними візерунками, а може м'яка іграшка, всередині якої малюк знайде заповітні гостинці - це лише невелика частина пропонованих варіантів. Різноманіття матеріалів і фактур дозволяє зробити дійсно унікальний подарунок Вашим близьким і коханим людям.
  • 02.08.2016
  • 397 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar