Застільні ігри на Новий рік 2017

Застільні ігри на Новий рік 2017

Не відмовте собі в задоволенні і зберіть навколо себе компанію друзів і родичів. А щоб застілля йшло веселіше, то можна пограти в конкурси.

Будь-яке свято пройде шикарно, якщо до нього заздалегідь підготуватися. Тому наша стаття допоможе дізнатися про деякі цікаві конкурси для Нового року 2017. Цей рік буде роком Півня. Вогняна птиця вступить у свої володіння і буде супроводжувати нас весь рік.

Що ж конкретно принесе людям Півень? Цього ніхто не знає точно. Але, можна з упевненістю сказати, що все в наших руках. Прості пісні, нескладні конкурси, посмішки та подарунки - все це відмінно підійде для зустрічі Нового року в колі друзів, сім'ї або колег по роботі. Тільки ось буде недостатньо, просто прикрасити вікна сніжинками і поставити ялинку в центрі кімнати. Треба ще й подумати про розваги. В цьому і допоможе наша стаття.

Навіщо ви прийшли на Новий рік?

Даний конкурс можна проводити не тільки на Новий рік, а й на будь яке інше свято. Для гри ведучий повинен зробити кілька записок, а потім покласти їх у капелюх або миску. Тільки записки все повинні бути закриті. На папері повинні бути готові жартівливі відповіді на питання: Навіщо ви прийшли на свято?

Це може бути все, що завгодно. Наприклад, що ви прийшли смачно поїсти, зайняти грошей, зустріти любов і так далі. Потім кожен гість дістає по одній записці і читає що в ній написано. А раптом, його відповідь дійсно є правдою? Просто людина не хоче зізнаватися.

Питання і відповідьУ грі повинні брати участь парна кількість людей. Бажано поділитися на команди хлопці і дівчата. Заздалегідь ведучий задає на карточках питання і відповіді. Найкраще нанести їх на щільний картон. Далі треба створити дві однакові колоди: в одній будуть питання, а в іншій відповіді. За стіл сідають два учасники. Спочатку один задає питання, витягнувши карту, другий же тягне карту з відповіддю і читає його.

Потім люди міняються ролями. Так можна робити, поки не закінчаться картки або ж все вже взяли участь. Прочитані карти треба класти вниз колоди, або ж просто прибирати в сторону. Що стосується питань, то їх ціла купа. Як приклад можна навести такі:

Скажіть, ви ревниві?
Чи часто ви падали з ліжка?
Ви часто брешете?
Ви доброзичливі?
Я вам подобаюсь?
Ви любите готувати смачні страви?
Чи любите ви мріяти при місяці?
Відповіді можуть бути в такому дусі:

Тільки тоді, коли відпочину.
Це моє хобі.
Тільки не тут.
Це так природньо.
Якщо мене сильно про це попросять.
Молодість давно вже пройшла.

Асоціації

Ще один кумедний новорічний конкурс. Всі учасники гри повинні сісти в коло. Вони можуть сидіти як просто за столом, так і в центрі на стільцях. Далі ведучий говорить першому учаснику на вушко слово. Наприклад, стілець. Тепер перший учасник повинен пошепки сказати другому учаснику то слово, з чим у нього асоціюється слово - стілець. Тільки саме слово не говоримо. Другий учасник говорить вже свою асоціацію третього і так далі. Гра продовжується до тих пір, поки слово не дійде до першого учасника. Або ж можна трохи змінити правила. Останній учасник повинен зрозуміти - що це за слово загадав ведучий.

Поздоровлення і пісні

Тепер настав час і для пісень. Для цього ведучий може роздати кожному гостю по кілька рядків з пісні. Далі включається мелодія і кожен повинен проспівати ці рядки. І не важливо, знає людина пісню чи ні. Адже найсмішніше полягає в тому, що всі гравці можуть співати так, як їм захочеться. Від цього і виходить смішно.

А якщо хочете більш серйозний конкурс, то дійсно можна хором заспівати одну новорічну пісню. Причому репертуар вибирають теж всією компанією. За піснями підуть слідом і вірші, тости, привітання та так далі. Та й тут можна вигадати різні конкурси, щоб нудно не було.

Наприклад, кожен говорить тост на букву алфавіту. Всі гості повинні починати свої привітання з певної літери, і пропускати їх не можна. Якщо сильно захотілося, то вірші можна встати на стільчик і з виразом розповісти той вірш, який вас змушували вчити в школі. Звичайно, це може бути складно, але якщо ви забули вірш, то просто згадайте щось своє. Адже це Новий рік! А значить пора для веселощів і радості. Забудьте всі біди. Сьогодні саме ваша ніч.
  • 24.03.2016
  • 355 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar