Ворожіння на Старий Новий рік 2017

Ворожіння на Старий Новий рік 2017

Ще здавна ворожіння на Старий Новий рік вважалося самим правдивим і вірним способом хоч одним оком заглянути в майбутнє і дізнатися свою долю на найближчий час. Ніч з 13 на 14 січня - особливе чарівний час, пов'язане з безліччю обрядів, гідний і традицій, які роблять свято Старий Новий рік по-справжньому містичним і загадковим. Коріння обряду ворожіння йдуть в далеке минуле, до язичницьких божествам. Зараз же, незважаючи на технічний і науковий прогрес, люди все ще вірять у ворожіння, ходять до ворожок, екстрасенсів і самі проводять різні обряди, щоб дізнатися про прийдешнє. Деякі правила, яких слід дотримуватися, щоб ворожіння на Старий Новий рік 2017 було по-справжньому правдивим:

Під час ворожіння в будинку (або в кімнаті) не повинно бути ні кішок, ні собак, ні іншої живності, адже домашні тварини можуть перешкодити духам відповідати на Ваші запитання;
Найкраще починати ворожіння після заходу сонця 13 січня;
Свічки, використовувані при ворожінні (якщо того вимагає обряд) повинні купуватися не в магазині, а в храмі, тоді ніякі злі духи не зможуть перешкодити або нашкодити Вам.

Популярні ворожіння

Нижче ми зібрали для вас найбільш популярні методи, щоб спробувати передбачити свою долю в цю чарівну ніч. Варто уважно читати пояснення і рекомендації до кожного ворожіння, щоб воно вийшло максимально правдивим і правильним.

Ворожіння на яйці

Увечері 13 січня наступного підготувати свіже куряче яйце, зробити в ньому дірочку і обережно вилити вміст в прозорий стакан з водою. Через деякий час білок яйця згорнеться і за формою, яку він прийме, можна судити про прийдешнє. Наприклад, якщо Вам здасться, що Ви бачите церква, то це явний знак того, що в найближчому майбутньому Вам належить вінчання; якщо кільце - заручення; якщо побачите машину або корабель - подорож і так далі.

Ворожіння на зернах

Найпростіше ворожіння на любов - це святочне ворожіння на зернах. У невелику банку потрібно насипати будь-яку крупу. Подумки необхідно сформулювати Вас цікавить, на яке можна відповісти «так» чи «ні» і лівою рукою дістати жменю крупи з банки. Далі слід лише перерахувати крупинки: парна кількість свідчить про позитивній відповіді, непарне - негативному. Звичайно, для цього гадання краще взяти крупу побільше, наприклад, ідеально підійде рис.

Ворожіння на книзі

Найпоширеніше ворожіння на Старий Новий рік - це гадання по книзі. Треба взяти книгу (найкраще, що містить духовний текст, але підійде й будь художня література), подумки поставити запитання і різко відкрити на будь-якій сторінці. Прочитані перші рядки зверху і знизу допоможуть Вам знайти відповідь на Ваше запитання.

Ворожіння на горіховій шкаралупі

У всі часи незаміжні дівчата і їхні мами ворожили на швидке заміжжя за допомогою горіхової шкаралупи. У ємність з водою слід опустити два шкаралупи від волоського горіха. Якщо шкарлупки зійдуться - незабаром можна чекати на порозі сватів.

Ворожіння на воску

Для цього гадання потрібно взяти саме воскову свічку. Також необхідно підготувати ємність з водою (найкраще підійде розтанув сніг). Воскову свічку слід розтопити в окремий посуд і вже розплавлений віск вилити в холодну воду (лити потрібно строго в центр). По застиглій фігурі, за допомогою уяви, можна судити про своє майбутнє.

Ворожіння з дзеркалом

Дзеркалам в процесі гадання відводиться велика роль у російській фольклорі. Ворожіння з дзеркалом можуть проводити як незаміжні дівчата, так і неодружені хлопці. Рівно опівночі в ніч з 13 на 14 січня потрібно запалити перед дзеркалом трьох воскових свічки, сісти навпроти відображає полотна і тихо-тихо вимовити приблизно наступне: «Суджений, покажися». Далі залишається лише чекати і уважно вдивлятися в відображення і, будьте впевнені, Ви побачите обличчя Вашого майбутнього обранця.

Ворожіння зі склянками

Дуже цікавий і, як підтверджують багато, правдивий вид ворожіння - це гадання у склянках. Для того, щоб дізнатися свою долю, потрібно взяти чотири склянки і наповнити їх водою або талим снігом наполовину. В один стакан слід покласти сіль, в іншій - цукор, в третій - кільце, а в четвертий стакан не потрібно нічого додавати. Далі один дівчина, що ворожить повинна повернутися до іншої. Поки перша дівчина стоїть спиною і, що вже казати, відверто переживає, друга дівчина по черзі показує пальцем то на один стакан, то на інший, поки дівчина, що ворожить її не зупинить. Потім з обраного наосліп склянки потрібно спробувати воду: якщо вода солона - буде смуток і смуток, якщо солодка - радість і веселощі, якщо прісна - рік буде звичайним, якщо ж у склянці кільце - дівчина скоро вийде заміж.

Ворожіння на ім'я судженого

Найзабавніше і цікаве ворожіння. У ніч з 13 на 14 січня дівчата веселою юрбою виходять на вулицю і зупиняють випадкових перехожих, запитуючи у них ім'я. Вважається, що перше почуте дівчиною чоловіче ім'я і буде носити її майбутній чоловік. За словами багатьох жінок, це гадання надзвичайно правдиво.

Ворожіння по тінях

Трохи містичне і страшне ворожіння - це гадання на долю по тіням від вогню. Для того, щоб провести цей обряд, потрібно взяти воскову свічку, аркуш паперу і плоску тарілку. Папір слід зім'яти і покласти на тарілку, запалити свічку і від свічки підпалити грудку паперу. Поки полум'я горітиме, потрібно уважно дивитися на стіни, розглядаючи тіні. Включивши фантазію, можна розглянути конкретні силуети і отримати якісь міркування на рахунок свого майбутнього.
  • 13.12.2015
  • 289 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar