Ворожіння на Різдво в 2017 році

Ворожіння на Різдво в 2017 році

Різдвяні ворожіння здавна вважалися найправдивішими і дієвими. Але гадати потрібно не в саме свято, а за день до нього і протягом усього Святвечора, який закінчується 19 січня. У ніч з 6 по 7 січня немов знімаються всі заборони, до Землі спрямовується могутня сила, здатна дарувати людям добро, надію, любов і щастя. Щоб поворожити на Святвечір дівчата розпускали волосся, відпускали всі погані думки, розв'язували всі вузли на одязі, знімали прикраси (особливо хрестик), прибирали шпильки і шпильки. Після цього потрібно налаштовувалися саме на ті питання, які їх цікавили найбільше і приступали до ворожіння. Актуальними різдвяні ворожіння і донині. Не за горами 2017, а це означає, що саме час задуматися, яким же способом можна проводити таємничі обряди. У ворожбитів було пре достатньо часу, щоб вдосталь насолодитися всім цим дивовижним процесом і зазирнути у своє майбутнє.

Необхідні правила для ворожіння: Кімната, яку визначили для ворожіння, повинна бути тихою. Слід вимкнути телевізор, радіо, закрити щільно вікна, щоб ніякі сторонні звуки не завадили таїнства. Навіть розмовляти не рекомендується, інакше гадающий буде відволікатися і тонка нитка "контакту" може розірватися. Схрещування кінцівок, вкрай, негативно впливає на якість передбачення. Канал зв'язку забивається і гадателю складно вловити знаки, які подають йому вищі сили. Краще прийняти зручну позу, що дозволяє розслабитися.

Різдвяні ворожіння

Відомо безліч способів проводити гадання, кожен з них відрізняється складністю, набором необхідних предметів і точністю передбачення. У цій статті ми постараємося розповісти про найпопулярніші ворожіннях на Святвечір.

Ворожіння на полум’ї свічки

Це традиційне ворожіння, яке широко відоме серед російських жінок, що захоплюються подібними ритуалами. Перш ніж приступити до ворожінні, необхідно переодягнутися вмитися і надіти чистий наряд. Потім, запалюючи нову свічку потрібно думати про питання, що цікавить. Чим сильніше уявний посил, тим виразніше може бути відповідь. Тепер слід уважно подивитися на полум'я свічки. Якщо вогник слабкий, але рівний - доля буде спокійна і радісна. Буйне полум'я свідчить про бурхливе життя, наповненою пристрастю, енергією і захоплюючими пригодами. Якщо свічка горить тьмяно - значить, незабаром трапиться хвороба або якась невдача. Чорний дим від вогню віщує горе або смерть.

Ворожіння на рисових зернах

Усім тим, хто не бажає проводити експерименти на свічках, пропонуємо випробувати легке ворожіння на рисових зернах. Чистий рис слід пересипати в миску, накрити лівою долонею і загадати бажання. У слух ж потрібно вимовити фразу: «Вкажи мені моя доля, чого очікувати: хорошого або поганого?". Після цього миску перевернути на скатерку, взяти пригорщу зерен і перерахувати їх. Парна кількість - бажання збудеться, непарне - бажане не відбудеться.

Ворожіння на воску

Слід розтопити в гуртку віск, а в невелику тарілку налити молока. Поставити кухоль і тарілку біля порога квартири і проговорити такі слова: "Домовик, додому, приходь поїсти воску і попити молока". Потім слід вилити віск у молоко. Якщо утворився чіткий хрест, в недалекому майбутньому трапиться щось нехороше, можливо хвороба. Розплився хрест обіцяє проблеми у фінансовому плані. Квітка означає швидке весілля, смужки - переїзд на нове місце або далека дорога. Обриси зірочок показують, що справи закінчаться вдало, а людська фігура - поява в житті доброго друга.

Ворожіння по гавкоту собак

Цей ритуал підійде в тих випадках, якщо на вулиці лежить сніг. Потрібно вийти опівночі на вулицю з ножем і почати різати один з заметів. Під час цього примовляти: "Чорт, чорт, що не мовчи, чорт, чорт, розкажи, який буде у мене чоловік, плакати чи сміятися?". Як тільки заклинання буде виголошено, слід уважно слухати гавкіт собак. Злий і уривчастий собачий показує, що чоловік виявиться злим і строгим. Якщо ж собаки заливаються у веселому гавкоті, то чоловік буде веселим і добродушним. Поганим знаком вважається почути під час ворожіння собаче завивання - це означає, що заміжжя буде не довгим.
  • 13.12.2015
  • 306 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar