Ворожіння на Новий рік 2017

Ворожіння на Новий рік 2017

З приходом Нового року кожна людина задається питанням, що чекає його майбутньому, чи збудуться всі заповітні мрії або може бути, чогось варто побоюватися. На Землі все ще існують люди, які не перестають вірити в чудеса і в те, що крапелька чарівництва живе в кожній живій істоті. Тому, як тільки надається можливість, вони намагаються заглянути на кілька кроків вперед, щоб розібратися, як діяти в тій чи іншій ситуації. Одним з найпоширеніших способів передбачення своєї долі донині вважається ворожіння. Новий рік 2017 - це не тільки веселе свято, але і період, коли кожен бажаючий може провести обряд ворожіння. На сьогоднішній момент відомо безліч варіантів ворожіння: для жінок, для чоловіків, для всієї родини. Всі вони в якійсь мірі дієві, а якоюсь мірою немає. Все залежить від бажання і віри в те, що магія серед нас, і вона обов'язково допоможе здійснитися диву. Тим більше, часу для чудес буде пре достатньо, адже ворожити можна починати вже з 25 грудня і до 5 січня.

Ворожіння з підпалом листка

Суть цього гадання полягає в тому, що за кілька хвилин до бою курантів необхідно загадати найзаповітніше бажання і підпалити невеликий шматочок паперу. Якщо вогник встигне повністю спалити весь листочок до закінчення новорічного дзвону, то можна вважати, що бажання вже починає збуватися, а якщо ж листок потух - мрії не судилося здійснитися.

Ворожіння з дзеркалами

Цей спосіб вважається одним з найбільш таємничих і незвичайних. Для нього знадобиться дзеркало, графин і три свічки. Графин слід наповнити водою, поставити на тверду поверхню, а позаду нього встановити дзеркало. По три сторони від графина потрібно розташувати трьох свічки. Завданням ворожбитів є пильно вдивлятися через графин з водою на дзеркало і, бути може, там відіб'ється його майбутнє.

Ворожіння на листочку

Це дуже популярне ворожіння, яке проводиться в новорічну ніч. Для багатьох виявляється неймовірним щастям з'їсти всі свої заповітні бажання і запити їх ковтком шампанського. Як тільки час наближатиметься до півночі, слід написати найпотаємніші мрії на листку паперу. Після цього з боєм курантів, лист підпалити, попіл від нього пересипати в келих з грайливим вином і осушити все до дна. Головне, в цьому обряді, встигнути випити до дна напій перш, ніж годинник замовкнуть. У протилежному випадку, Новий рік не зможе виконати задумане і доведеться повторювати ритуал в наступному році.

Ворожіння на золотому кільці

Це доступне і всіма відоме ворожіння. Виконати його може кожен бажаючий, який зважитися відкрити завісу майбутнього. Для цього потрібно підготувати кільце і келих з шампанським. З початком бою курантів, слід подумки зосередитися на своїй мрії й кинути кільце у келих з рідиною. Після цього порахувати кола: парна кількість віщує швидке здійснення цієї мрії, непарне - задуматися не здійсниться.

Ворожіння на винограді

І знову цей обряд пов'язаний з боєм курантів. Взагалі, дзвін годинника вважається певним магічним дією, адже в цей період відбувається по справжньому велике чудо - ми прощаємося зі старим роком, і зустрічаємо новий. Саме ворожіння вимагає наявності винограду - всього дванадцять ягідок і келих з шампанським. Перед початком ритуалу, потрібно обдумати гарненько своє бажання, а як тільки годинник почнуть відбивати дванадцять разів, голосно проговорити бажання вголос і з'їдати по виноградинці, запиваючи її солодким напоєм. Якщо виноград з'їдений до кінця дзвону, то все задумане незабаром станеться. А ось ті, хто не встиг спожити всі ягоди, навряд чи, можуть сподіватися на здійснення мрії.
  • 13.12.2015
  • 478 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar