Ворожіння на 2017 рік: на що і як поворожити?

Ворожіння на 2017 рік: на що і як поворожити?

З самого початку зародження цивілізації, люди прагнули дізнатися власне майбутнє і долю. Давно особливо шанувалися шамани і оракули, через яких прості люди дізнавалися власну долю. Могутні імперії грунтувалися на прогнозах оракулів. Йшов час, могутність оракулів і шаманів поступово згасало, на зміну їм прийшли різні релігії, в яких перевага віддавалася власним пророкам. Але людей, які вміють бачити майбутнє, цінували завжди.

Історія виникнення ворожіння

Термін ворожіння, походить від певних ритуалів, спрямованих на можливість звернення до духів і потойбічних сил, для отримання знання про майбутнє. Ворожіння вважається однією з різновиду магії, в якій застосовуються окультні знання. З розвитком цивілізації, науки і техніки, інтерес до ворожіння поступово згасав. У людей став проявлятися скептицизм по відношенню до ворожіння. Хоча багато сучасних прикмети є відгомонами саме ритуалів ворожіння з минулого.Сучасне сприйняття ворожіння, є більш розвагою, ніж незаперечними фактами, спрямованими на знання власної долі. Тому ворожіння в наш час, втратило актуальність. І до ритуалів звертаються вже одиниці. Останнім часом почав спостерігатися деякий сплеск інтересу до ворожіння, пов'язаний, швидше за все, з відродженням релігійності в суспільстві. Особливою популярністю стали користуватися ворожіння на любов і на фінансовий успіх.

Любовне ворожіння прийнято проводити в певний час, яке частіше за все, прив'язане з проведенням будь-яких релігійних свят. Основним елементом при проведенні ритуалу на любов, є вогонь. Вогняна стихія, вважається символом відродження, пристрасті, молодості і любові. У таких ритуалах використовують будь-який прояв вогню починаючи від сірника і закінчуючи великим багаттям.

З них особливою популярністю користуються деякі ритуали, а саме: з використанням двох сірників і ниток можна поворожити на те, хто раніше вийде в 2017 році заміж. Сірники розставляють один проти одного і запалюють, загадуючи ім'я коханої людини. І якщо сірники схилили голови один до одного, це значить, що почуття взаємні, і сильні. Ворожіння на нитках прийнято проводити у великій компанії незаміжніх жінок, для того, щоб дізнатися, яка з жінок першою вийде заміж. Робиться це так, кожна з жінок бере відрізок нитки, потім все одночасно підпалюють нитки, чия нитка згоріла швидше за всіх, першою вийде заміж.Особливою популярністю користуються ворожіння на найдавніших картах «Таро» і так званих рунах. За допомогою карт Таро можна досконально дізнатися власне майбутнє, успіхи і невдачі. Серйозно ставитися до результатів гідний, чи ні, кожна людина визначає індивідуально. Але є деякі незаперечні факти, які підкреслюють правдивість результатів прогнозів багатьох пророків з минулих часів, початківці збуватися в сучасному світі.

Ворожіння на рунах, основне поняття

Безліч людей хочуть гадати на даній магії і володіти такими знаннями, але все це здобувається працею і бажанням людини володіти цією магією. Магія рун сама по собі дуже загадкова наука і підкоряється не всім, так що людина повинна відразу зрозуміти чи потрібна ця наука для нього і чи готовий він витрачати свої розумові і психологічні сили на вивчення цього знання.

Всім хто вивчає цю таємничу науку півночі потрібен буде в першу чергу спеціальний рунічний набір. Цей рунічний набір купується в будь-якому спеціалізованому під цю науку магазину. Як правило - це езотеричний магазин. Навряд чи, хтось буде виготовляти руни самому, так як цей процес дуже трудомісткий і має від людини великого терпіння і витримки.

При виготовленні рун людина, як би починає дружити з рунічними енергіями, що насичують вас при виготовленні рун. Спочатку шляхом ручного приготування рун у людини вже можуть відкритися певні езотеричні здібності, які в подальшому допоможуть гадати на рунах більш ефективно і правдиво. Якщо в людині прихований потенціал до ворожіння, то навіть без ручного виготовлення своїх рун людина проявить свої непевні знання, удруковані в його організм від природи з дитинства.Після того, як людина купила або ж виготовив руни, то потрібно знайти вчителя, який допоможе навчити розуміти ази рунічних смислів. Є такі унікуми, які завдяки відповідній літературі вивчили і навчилися методом проб і помилок оволодіти знаннями рунічного чарівництва. Але варто знати, що це дуже небезпечний шлях.

Найпростіший і ефективний шлях до відкриванню замків знання - це уроки з учителем. Вчителю можна задати питання якщо людина в чомусь прийшла до глухого кута в своїх думках. Майстер своєї справи підкаже учневі, де той помилився і тоді людина уникне помилки у своєму шляху осягнення рун! Учитель дасть учневі базове знання про чарівність рун і відкриє розуміння, як же розуміти і гадати на рунах. Після навчання і осягнення даними знаннями рун можна прочитати книги, які доповнять скарбничку знань і зміцнять в ворожінні на ці рунах.

Рунічні книги потрібно читати не для тих, які створені спеціально під професіоналів рунічних знань, які розуміють дані мудрі тексти, а почати свою книжкову пригоду потрібно для книг, які створені «для чайників», так як після базового розуміння - це просто несуттєво для розуміння повного поняття, що таке руни!

Є дуже дієвий спосіб налагодити зв'язок з рунами - це витягувати кожен день по одній руні і спостерігати після цього, що відбувається весь день. Чим більше людина буде витягувати руни кожен день, тим руни будуть слухняними в прогнозах і просочать людину своєю світлою енергією. Руна, яка приручена як домашня тварина і вимагає від господаря уваги кожен день. 2017 рік, як раз, найвдаліший час для того, щоб почати приручати свої руни.

Як гадати на дзеркалі?

У сільських місцевостях гадають на дзеркалах дуже літні люди, які вже знають, що потрібно зробити і як, щоб не накликати біду в такому містичному ремеслі. У таких ворожіннях люди бачать тіні мерців, а також бісів з іншою реальності і привидів, які ввижаються в дзеркальному проході. Дані істоти підказують різний. Хтось хоче побачити судженого, відкриє майбутнє людини, але натомість істоти вимагають саму душу людини і її забирають ... Ці ворожіння небезпечні тим, що після даного сеансу містичних дзеркал людина просто позбавляється розуму або просто вмирає.

Даний вид дзеркальних гідний за старих часів застосовували тільки темні сили для своїх злих справ. Тому якщо людина захотіла адреналіну і випробувати долю на цих ворожіннях, то він повинен ретельно підготуватися до цього ворожіння. Для цього потрібні два звичайних дзеркала, звичайний рушник і дві святі свічки. У спеціальну ємність наливають воду не з крана, а набрану з природних джерел. Також до цього знадобиться шматок звичайної крейди. При ворожінні слід надіти нову нічну сорочку без жодних завязочек і зайвої атрибутики.

Дзеркальні ворожіння починають проводити на старий Новий рік і Хрещення. У ці дні спіритичні духи не брешуть і говорять все гранично правдиво. В інші дні спіритичні духи дуже пустотливі і можуть довести ворожку до смерті. Потойбічного духу потрібно задати лише одне єдине питання, так як розпитувати душу дуже багато вкрай небезпечно для життя. Мерці не люблять, коли їх турбують дуже довго.

У старі часи люди ворожили в лазні, щоб не впустити духу в свій будинок. Традиційне ворожіння на судженого виглядає так. Дівчина одягає нічну сорочку, приходить в кімнату, потім готує себе і навколишнє кімнату до ворожіння, а потім, коли все готово просто окреслює навколо себе коло крейдою в кращих традиціях радянського фільму «Вій». Далі дівчина вимовляє спеціальну ворожебну молитву на судженого, а потім вдивляється в дзеркало ... Якщо дух не прийшов, то ворожка повторює своє заклинання і чекає біса, який скаже їй, що вона хоче почути. Буває і так, що духи просто не приходять до ворожки, так як час до того, щоб дізнатися цю інформацію ще не настав.

Якщо дух прийшов, то в дзеркалі з'явиться темна фігура, яка буде наближатися. Цей момент дуже важливий тим, щоб просто не розгубитися і просто не вткти від цього шоку з кімнати. Цим він накликає на себе дуже велику біду. Тому потрібно просто запитати у нього дуже швидко, що хвилює тебе. Дух дасть уявнувідповідь і після його отримання потрібно закривати, як можна швидше дану шарашкину контору. Одягти хрестик і зміцнитися божественним віршем, який вбереже від впливу темних сил після сеансу. Також важливо переодягнутися і умити обличчя водою з ємності, де є наповнена з природного джерела вода. Після сеансу з духами потрібно ні з ким не розмовляти і лягати спати.
Цитата

Сон після ворожіння вважається віщим і досить скоро повинен збутися

Якщо дзеркало тріснуло, то від нього потрібно позбутися. Осколки скла збирають за допомогою пакета. Потім важливо промити дзеркальне сміття під водою, тим самим знищивши інформаційний коридор духу, а потім можна спокійно викидати.

Дзеркальні ворожіння в 2017 році, найнебезпечніше ворожіння, але якщо проводити їх нечасто і професійно в найбезпечніші дні в календарі, то духи відкриють завісу таємниць, які ворожка хоче розкрити, але потрібно завжди знати чим ви заплатите за розмову з духом.
  • 27.09.2016
  • 261 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar