Військові пенсії в Росії 2017: новини, зміни

Військові пенсії в Росії 2017: новини, зміни

У 2017 році планується провести індексацію пенсій військовим пенсіонерам. Пенсійні виплати військовослужбовцям покладені при вислузі ними двадцяти років. Тобто вже в сорок років при бажанні військові можуть йти на пенсію. Розмір виплат визначається званням і видом армійської служби. Точну суму можуть розрахувати лише в Пенсійному фонді.

Можливий також і більш ранній вихід на пенсію, але в тому випадку якщо буде підтверджена інвалідність військового і отримання її саме на службі. Постійне проведення індексацій пенсій військовим пенсіонерам в даний час неможливо, так як країна знаходиться в складному економічному становищі. Фінансова криза заважає цьому не слабо, притому, що уряд намагається шукати різні шляхи поповнення скарбниці. Адже вони повинні виконувати всі свої зобов'язання, дані перед народом, незалежно від стану бюджету країни. В даний час розрахунок пенсій військовим пенсіонерам був змінений. Тепер вони повинні бути пропорційні сумі виплат за останні п'ять робочих років. А з 1 січня 2017 року планується підвищення на 1-2% всіх виплат, не враховуючи різні премії.

Парламент, звичайно ж, пропонує провести підвищення пенсій на 20%. Але в зв'язку з знаходженням країни в нелегкому становищі через кризу і санкцій, в даний час це неможливо і розглядається лише на майбутнє. У 2017 році очікується зміцнення економіки країни. З приводу збереження, або скасування страхової частини пенсій інформації ніякої не поступало.
  • 17.05.2016
  • 171 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar