Вигідні вклади в золото в 2017 році? Чи варто вкладати гроші?

Вигідні вклади в золото в 2017 році? Чи варто вкладати гроші?

Чи вигідні вклади в золото в 2017 році?Напевно кожна людина зацікавлена в тому, щоб якось зберегти свій капітал. Ще краще буде, якщо цей капітал можна примножити. Часто такі рішення приходять саме під час бурхливої кризи в країні. В даний час є безліч варіантів для вкладення своїх коштів. Однак всі ці варіанти відрізняються між собою прибутковістю від вкладень, а також рівнем ризику. Одним дуже непоганим вкладенням вже протягом багатьох десятиліть є вкладення в золото. Так що ті, хто задавався питанням, будуть вигідні вклади в золото в 2017 році, можуть точно знати, що дане вкладення вигідне завжди. Як правило, золото не може повністю знецінитися. Але чи варто вкладати гроші в золото в даний час, коли в країні відбувається криза?
Цитата

Будь-яка криза, війна або економічне потрясіння ніколи сильно не вплине на ціну золота.

Основні варіанти інвестування коштів в золото.

У 2017 році є кілька основних варіантів інвестування в золото. Давайте розглянемо їх.Купівля золотого злитка.

Як правило, практично в будь-якому українському банку можна купити золотий злиток. Золоті злитки бувають різної маси. Саме від маси і залежить вартість золота. Чим більше буде маса золотого злитка, тим меншою буде ціна за 1 грам. При покупці золота людині видається відповідний сертифікат, який необхідно зберігати. Варто також відзначити, що при покупці золота доведеться заплатити податок у розмірі 18%. Для зберігання золотого злитка можна скористатися орендою комірки в самому банку.

ОМС або «металевий» рахунок.

У банках також можна відкрити спеціальний рахунок. Таким чином, золото буде значитися тільки в документах, а на руки людині злитки не видаються. Перевага такого методу полягає в тому, що тут немає ніякого податку, на відміну від покупки золотого злитка з видачею на руки. Але у багатьох такий спосіб викликає деяку недовіру, тому що інвестування нічим не забезпечується.

Купівля монет.

Крім золотих злитків, в банках є і інвестиційні монети. Вкладення в них аналогічні з покупкою золота. Такі монети мають велику цінність серед колекціонерів. Даний метод інвестування є більш ризикованим, ніж попередні, так як не завжди монети можна продати з вигодою.

Ті, хто вирішив вкласти свої кошти в золото, повинні знати про те, що покупка золотих прикрас в ювелірних магазинах є вкрай невигідним варіантом. Найкраще використовувати тільки методи, представлені вище.

Від чого залежить вартість золота?Варто відразу звернути увагу на те, що за останні 15 років ціна на золото виросла в 6 разів. Самий пік зростання вартості спостерігався в 2001 році. Після цього часу вартість на золото трохи скоротилася і тримається на одному рівні. Давайте розглянемо, що ж може вплинути на вартість золота:

- Спільний європейський економічний і політичний стан в світі.
- Макроекономічна ситуація в країнах Європи, США та Росії.
- Торгівля на біржах і дії з боку гравців і інвесторів.
- Ведення політики банків світового рівня.
- Кількість видобутого золота і родовищ.
- Курс долара.Прибуток від золота можна отримати тільки через 3-10 років. На це безпосередньо впливає повільне зростання ціни на метал. Але ніхто не виключає того, що прибуток можна отримати вже через кілька місяців, якщо на світ обрушиться економічна криза. Однак не варто розраховувати на такі зміни. Варто також згадати про так званий «спреді», що працює не на користь інвестора. Іншими словами, банки продають золоті злитки за завищеним курсом. Саме тому прибуток доведеться чекати протягом декількох років.
  • 28.12.2016
  • 236 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar