Відкриття весняного полювання в 2017 році. Строки проведення

Відкриття весняного полювання в 2017 році. Строки проведення

Полювання було і залишається улюбленим чоловічим хобі, деякі жінки, безумовно, теж люблять полювати, але все ж чоловіки чекають відкриття Весняного полювання в 2017 році з великим інтересом, ніж їх прекрасні половини. Подібне хобі приносить в життя чоловіків деякий азарт і, більш того, дозволяє поліпшувати позитивні якості характеру - завжди досягати поставленої мети, так що терміни відкриття полювання цікаві багатьом, проте спочатку необхідно згадати деякі правила, яких потрібно дотримуватися.

Основні правила проведення полювання навесні

Влада України хвилюються за свою природу, тому вони прийшли до єдиного рішення про те, що проводити весняне полювання можна виключно на борову дичину або ту, яка плаває по воді. Окремий акцент необхідно зробити на тому, що забороняється використовувати будь-які самочинство, а також електронні пристрої, які здатні імітувати звуки птахів або тварин. Крім цього, забороняється переслідувати власну дичину на плавальних засобах або за допомогою собак (виняток становлять лише на собак, які на дресировані щоб відшукувати поранену дичину).

Терміни проведення полювання

Терміни проведення даного заходу регулюються спеціально виданим указом президента України, і, відверто кажучи, вони рідко змінюються. У 2017 році перната дичина буде перебувати під обстрілом з 26 квітня і по 5 травня, ось ведмеді, наприклад, будуть в небезпеці цілих два місяці (1 квітня і 31 травня). Окреме необхідно обговорити той факт, що термін проведення весняного полювання в 2017 році в різних областях буде неоднаковим. Точні дати проведення даної події зазвичай публікуються на сайтах, а ще їх можна дізнатися в мисливських господарствах, так що любителям готуватися до подібного події заздалегідь варто звертатися саме сюди.

Незважаючи на те, що влада кожної області самі встановлюють для себе певні терміни, деякі мисливці не дуже задоволені їх рішенням.

Як підготуватися до цієї події?

Насправді полювання являє собою не просто хобі, а важка праця, адже деякий час займає пошук місця для проведення цього заходу, вирити окоп, наприклад, носити за собою досить важке спорядження, а завершують весь цей «ансамбль». Тим, хто збирається полювати на гусей, варто приїхати на місце їх перельоту за пару діб до години «х», щоб провести розвідку і визначити запасні райони для полювання (на всякий випадок).

Особливу увагу потрібно також приділити маскуванню, адже тварини, особливо після зими, дуже пильні і недбалості людям точно прощати не будуть. Причому найкраще займатися цією справою в нічний час доби. З огляду на те, що на весняному полюванні в основному ведеться обстріл гусей, незайвим буде сказати те, що дане заняття може принести певні результати тільки якщо мисливець витратить час і оновить в своїй пам'яті повадки поведінки цих тварин. Стріляти краще стоячи, причому цілитися потрібно не в зграю, яка збивається в купу, а в одну конкретну ціль.
  • 25.08.2016
  • 198 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar