Вибори президента Росії 11 березня 2018 року - прогнози експертів

Вибори президента Росії 11 березня 2018 року - прогнози експертів

Вибори в Росії - хто стане президентом в 2018 роціВ інтернеті давно проскакують чутки про те, що президент Росії - Володимир Путін не стане балотуватися на президентські вибори в 2018 році, проте думки експертів розходяться з цими даними. З одного боку Путін неодноразово натякав на те, що втомився від своєї роботи і хотів би більше часу приділяти відпочинку і своїй сім'ї, проте в реаліях Росії подібний результат неможливий.

Причина дуже проста - за роки правління Росією президент Володимир Путін напрацював величезну кількість зв'язків і вирішив безліч завдань, одночасно з цим відбулося багато не дуже позитивних подій для Росії, які спричинили за собою економічну і політичну кризу. Росія у зовнішній політиці явно програє своїм основним конкурентам - це США і Китаю. І тільки завдяки величезній кількості природних ресурсів: нафта, газ, алмази, золото, дерево і ін. Економіка Росії тримається на плаву.Чи буде Путін балотуватися на виборах 2018 року - експерти припускають, що шанси дуже великі, як і на перемогу Володимира Володимировича. Після зміни законодавства РФ, президент в цій країні вибирається шляхом проведення таємного голосування у всіх частинах Росії. Президентський термін складає 6 місяців і Путін без перебільшення може перемогти з великим відривом. Основними конкурентами Путіна на виборах можна назвати Ходорковського і Навального, проте ці дві людини теж дуже неоднозначні і їх рейтинг явно поступається рейтингу Путіна.

Рейтинг Володимира Путіна в 2018 році

Високий рейтинг Путіна обгрунтований проведення знакових заходів для Росії і старанню президента збільшити вплив на світовій арені. Розмінною монетою в цьому може бути не тільки Сирія, але і відносини з Туреччиною, Францією, Німеччиною і Україною. Відправною точкою для Путіна можна назвати 2017 рік, так як результати виборів в Німеччині і Франції будуть безпосередньо грати в взаєминах між Росією і ЄС.

Припустимо, що Путін залишить свій пост президента РФ перед проведенням знакового ЧС з футболу в Росії, до речі подібний чемпіонат може як додати рейтингу В.В. Путіну, так і додати економічних проблем. Розібравшись з цінами на нафту стане зрозуміло - наскільки економіка Росії може бути гнучкою, і навіть відмова України від покупки російського газу, порушення в проекті прокладання труби по дну Чорного моря в обхід України в ЄС, під назвою «Південний потік». На деяких зустрічах з представниками Китаю в 2016 Путін домовлявся про прокладання трубопроводу в піднебесну, хоча скептики стверджували, що подібна угода не вигідна для Росії.Хто переможе на виборах президента РФ - безумовно це визначиться на самому голосуванні. Радимо вам зберігати активну громадянську позицію, не бути аполітичним і домагатися чесних і прозорих підрахунків голосів виборців. Безумовно вся сила Росії в руках самих громадян, проте чи скористаються вони цією силою чи ні - залежить від них самих. Коли мова заходить про діяльність Путіна, багато людей стверджують, що президент просто не знає про проблеми, які протікають всередині країни, вважають його діяльність більше спрямованою на зміцнення позицій Росії у зовнішній політиці, проте президент просто зобов'язаний знати, що діється всередині його країни і сприяти розвитку внутрішнього надбання громадян, а не пускати свої сили на світову арену, так як подібне протистояння точно не буде грати на руку Росії.
  • 01.01.2017
  • 295 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar