Вибори президента РФ в 2018

Вибори президента РФ в 2018

Одним з часто обговорюваних громадськістю подій є президентські вибори РФ, які відбудуться в 2018 році. Такий прояв інтересу до виборів можна пояснити великою кількістю причин. Основними, з яких є: чи буде чинний глава держави балотуватися на пост президента в 2018 році, хто буде основними кандидатами на президентську посаду і хто ж все-таки буде лідером держави на наступний шестирічний термін?

Такий інтерес до наступних виборчих перегонах можна легко пояснити. Адже практично будь-які вибори через зміну влади можуть вплинути докорінно на політичну обстановку як всередині держави так і у взаєминах зі світовим співтовариством. Дійсно, від президента, його цілеспрямованої політики багато в чому залежить подальший шлях розвитку держави як повноправної учасниці світового співтовариства. І від того хто буде стояти на вершині правління залежить, чи буде йти далі по шляху зміцнення позицій Росія на міжнародній арені або будемо позиціонувати себе як слабка держава неспроможна протистояти політиці деяких державних діячів західних країн.

Коли відбудуться наступні вибори президента Росії

Як відомо вибори президента Росії будуть проходити 2018 року. І багатьох цікавить питання про точну дату цього важливого заходу.

Що б відповісти на це питання варто заглянути в ФЗ про вибори президента. У ньому сказано, що чергові вибори повинні проходити в 2-й недільний день місяця, в якому були попередні вибори. Тобто, таким чином, вибори президента Росії здійснитися одинадцятого березня 2018 р

Можливі кандидатури на пост глави держави

До чергових президентських виборів ще досить багато часу - два роки. Багато росіян цікавляться, чи буде В. В. Путін (нині діючий глава держави) балотуватися на пост президента РФ? Однозначно відповісти на це поки не можливо. І до того ж у вересні цього року Путін заявив, що поки не прийняв однозначного рішення про участь у передвиборній гонці. Але експерти кажуть що, швидше за все нині діючий глава держави напевно постарається залишитися на наступний термін правління.

Що стосується інших кандидатів то, швидше за все конкуренцію Путіну (якщо він все-таки вирішить взяти участь у виборах) складуть три основних представника (як і в попередніх передвиборних заходах) - це Зюганов (КПРФ), Жириновський (ЛДПР) і Миронов (Справедлива Росія ). Деякі експерти пророкують появу нових політичних сил здатних здобути перемогу на прийдешніх виборах. В принципі, звичайно, все можливо - поживемо, побачимо.
  • 03.01.2017
  • 218 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar