Вибори Канцлера в Німеччині 2017

Вибори Канцлера в Німеччині 2017

Останні новини світової політики все частіше зачіпають тему виборів в Німеччині. Виявляється, не тільки в Україні вони трапляються. Вибирають політиків і там, де життя більш благополучна і ситна. Чому всіх нас цікавлять ці вибори? Німеччина і її канцлер завжди надавали великий вплив на світову політику, міжнародний розклад сил. Країна ця цікава багатьом, особливо росіянам. Там живе багато колишніх співгромадян і бізнесменів, а санкції шкодять економікам обох держав. Арабський світ завжди цікавило - скільки ще біженців зможе прийняти блакитне небо з хмарами в шеренгу. Німеччина визначає політику в Європі, а значить і в усьому світі.

Дух німецької епохи

Наступні вибори будуть складні. На них вплинуть деякі дуже важливі фактори і розклади:
1. Протестні настрої населення, пов'язані з деякими економічними труднощами.
2. Наплив мігрантів з близькосхідних країн.
3. Відродження неофашизму.
4. Невдоволення тим фактом, що за рахунок Німеччини виживають багато країн Євросоюзу, особливо Греція.
5. Санкції проти Росії. Вони згубно позначаються на справах багатьох бізнесменів, які втратили ласий шматок збуту.
6. Бажання бачити свіжі обличчя в політиці.

Ближче до дати. Хто переможе?

Парламентські вибори в Німеччині пройдуть у вересні або серпні 2017 року. Точна дата виборів ще не названа. Той, хто переможе, той і буде впливати на багато процесів. Нова коаліційна більшість висуне кандидатів на пост канцлера країни. Чи залишиться на цій посаді Ангела Меркель чи ні - питання з інтрижки. Ця дама добре відома на світовій політичній арені. Провідна країна Євросоюзу і її керівник завжди впливали в Європі і світі. З думкою Меркель, погоджується президент США. До неї прислухається вождь Росії В. Путін.Але німці від неї втомилися. За даними соціологічних опитувань - майже половина жителів ФРН не хочуть бачити Ангелу на посаді канцлера. Її політика відкритих дверей щодо мігрантів зі Сходу дістала звичайних громадян, які терплять незручності від нахабних біженців. Та й жертвувати своїм достатком заради порятунку Греції та інших слабких країн Євросоюзу хочеться одиницям. Коли починає страшно виходити на вулицю, а на твоє робоче місце претендують дешеві працівники - тут вже не до жартів і лояльності. Не варто забувати, що саме Німеччина стала джерелом Другої світової війни. Проблема націоналізму і неонацизму залишається в силі. І дані лояльні дії щодо біженців підливають масла у вогонь. Прогнози політологів поки скупі. Вся справа в тому, що всі чекають проведення місцевих виборів. Вони відбудуться навесні 2016 року. Саме кандидати від федеральних земель будуть впливати на формування нового парламенту через рік. Німеччина - країна федеральна, місцевий обранець вирішує дуже багато.

Рік великих змін

Взагалі, 2017 рік буде черговий історичною віхою в житті всього людства. Крім виборів в Німеччині це буде рік сторіччя Жовтневої революції. Які ще ознаки і знакові події відбудуться в світі:
1.Останній рік правління Путіна перед новими виборами.
2.Відмінний шанс продовжити свій термін автоматично - розв'язати повномасштабну війну і оголосити військовий стан.
3.Перший рік правління нового президента США.
4.Можливий референдум про вихід з Євросоюзу Британії. Якщо це станеться - крах буде неминучий.
5.2017 рік - рік Червоного Вогненного Півня. А такі роки завжди були знаковими у житті народів.
6.Повне знищення ІГІЛ і рішення Сирійської проблеми.
7.Точно стануть відомі ті, хто збив малайзійський Боїнг 2014 року.
8.Вибори на Україні. Не важливо, які вони будуть, але вони будуть!

Внутрішньополітична криза Деякі вагомі німецькі політики відкрито виступають проти свого канцлера. Прем'єр Баварії Хорст Зеехофер направив на адресу Ангели ряд ультиматумів. Він вимагає відновити законність на кордонах своїх територій, дотримання правових норм. Він навіть готовий судитися з вищестоящими владою щодо порушення прав і свобод своїх людей. Якщо і проводиться подібна політика лояльності по відношенню до мігрантів, то Бундестаг зобов'язаний субсидіювати федеральні округи для вирішення проблем мігрантів.
  • 07.03.2016
  • 1055 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar