Вибираємо новорічні подарунки для дітей 2017

Вибираємо новорічні подарунки для дітей 2017

Як би ми, дорослі, не чекали Новий Рік 2017, не готувалися до нього, це свято найбільше чекають діти. Перший день нового року, за традицією, супроводжується чарівною появою солодких подарунків і бажаних іграшок під ошатною ялинкою і саме цей момент є кульмінацією свята. Щоб створити чудову атмосферу, святковий настрій і зіграти роль Діда Мороза, слід заздалегідь подбати про вибір солодкого набору для свого чада.

Вибір новорічних солодких подарунків сьогодні просто величезний. Магазини пропонують набори, які відрізняються за складом, за вагою та розміром, а також за типом упаковки. На жаль, не всі постачальники готових цукеркових наборів дотримуються правил і норми для виробництва товарів для дітей, тому всі труднощі вибору лягають на плечі батьків.

Перше, на що слід звернути увагу - термін придатності подарунка. Купівля простроченого продукту може завдати непоправної шкоди здоров'ю дитини. Другий аспект - склад подарунка, а точніше, кожної цукерки в наборі. Економія на інгредієнтах притаманна багатьом виробникам, але іноді вона призводить до заміни хорошого продукту на той, який шкідливий дитині.

Якщо Вам необхідно купити солодкий новорічний подарунок, то зверніть увагу обов'язково на терміни придатності на упаковці, на виробника кондитерської продукції і на тип коробки або мішка, в який упаковані цукерки. Середні час, протягом якого можна їсти цукерки без побоювання - півроку. Тому придатні тільки ті подарунки, які виготовлені в кінці цього року.

На українському ринку є ряд компаній, які вже встигли зарекомендувати себе як сумлінні виробники, і їх продукції варто довіряти. Наявність назви цих кондитерських концернів на упаковці подарунка говорить про високу якість його вмісту і гарантованому гарному настрої Вашої дитини.

Інший головний вибір - вибір упаковки. Вона може бути картонна або бляшана, м'яка і плюшева, у вигляді коробочки, кулі, шкатулки або у формі улюблених мультиплікаційний або казкових героїв. Найбільш популярними у дітей є м'які іграшки з цукерками всередині - Дід Мороз чи Снігуронька, білочки, зайчики, мавпочки і багато інших.
  • 02.08.2016
  • 234 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar