Весільний гороскоп на 2017 рік

Весільний гороскоп на 2017 рік

2017 рік за східним календарем - це рік Вогненного Півня. Це рік серйозних звершень, порядку і авторитаризму. Але головне - це дуже вдалий час для одружень. Вважається, що саме в рік Півня найкраще створювати нові союзи, адже вони будуть міцними, побудованими на взаємоповазі і любові. Визначити, кому саме цей період принесе вдалий сімейний союз, дозволить весільний гороскоп 2017 року. Але перш ніж дізнатися, яким знаку Зодіаку подфортіло найбільше, давайте розберемося і з не менш важливими моментами.

Сприятливі дні для весілля в 2017 році Щорічно молодята підбирають найоригінальніші, «щасливі» дати для святкування свого торжества. Досить згадати, скільки пар хотіло укласти шлюб 12.12.2012 року. Що стосується 2017 року, в ньому також є щасливі для одружень дні:

17 Лютого (17.02);
7 Липня (07.07);
7 Жовтня (07.10).

Що стосується найбільш вдалого дня - це п'ятниця. Зверніть увагу і на особливості святкування. Потрібно слідувати традиціям, експериментувати з нововведеннями не варто. Єдине, що буде дійсно вдалою ідеєю - це зробити тематичне весілля в жовтих, оранжевих або червоних тонах. Адже саме так можна задобрити символ Вогненного Півня.

Одруження в 2017 році для знаків стихії Вогню

Овен

Представники цього знака повинні одружуватися, виключно будучи впевненими в почуттях свого партнера. Якщо є хоч найменші сумніви, весілля краще відкласти до наступного року. Святкування краще провести в березні, серпні або в листопаді. У цьому випадку союз буде міцним, в сім'ї кожен буде чітко знати свої обов'язки. Весільний гороскоп на 2017 рік для Овна – чоловіки обіцяє щастя протягом всього сімейного життя, для Овна - жінки - успішний союз, в якому лідером буде чоловік, який дбає про добробут своєї родини.

Стрілець

Якщо ви народжені під цим знаком, значить прийшов час знайти своє щастя в шлюбі. Стрільцям цей рік обіцяє багато сюрпризів. Для багатьох це буде період несподіваних зустрічей, в результаті яких утворюються нові осередки суспільства. Кращий період для святкування - кінець літа - початок осені. Зробіть весілля пишною, і такою ж багатою і гармонійним буде вся ваша сімейне життя.

Лев

У гороскопі Львів на 2017 рік весілля не передбачена. Але, якщо ви все ж вирішили такий відповідальний крок, не відмовляйтеся від порад зірок - відсвяткуйте день одруження в січні або в листопаді. Жінки-Леви, які вирішили укласти союз на рік Вогненного Півня, знайдуть щастя в сімейному житті, а ось чоловіки, народжені під цим невгамовним знаком, можуть з часом відрізнятися своєю непостійністю.

Повітряна стихія: гороскоп для тих, хто планує одружитися

Водолій

Кар'єристи Водолії в 2017 році будуть зволікати з весіллям. І це правильне рішення, оскільки Вогняний Півень швидше принесе їм успіх і удачу в роботі, матеріальний добробут і повагу партнерів і колег. Якщо ж ви все ж твердо вирішили офіційно оформити свої стосунки, зробіть це в один з літніх місяців.

Терези

Для Терезів 2017 рік, мабуть, найсприятливіший період для весілля. Відзначте це подія яскраво, незабутньо і шумно. У цьому випадку щастя вам буде забезпечено. Вдалий період для торжества - з середини квітня до початку жовтня.

Близнюки

Якщо в січні 2017 ви вже стали подумувати про весілля, відзначте її якомога раніше, щоб зірки не перестали бути до вас прихильними. Не затягуйте, і ваш союз буде міцним, легким і постійно оновленим новими подіями і чуттєвістю. Вдалий час для укладення шлюбу - з березня по червень.

Чого очікувати народженим під стихією Води

Риби

Уважно придивляйтеся до своєї другої половинки. Саме в цьому році у Риб є ймовірність бути обдуреними. Перевірте свої почуття і щирість партнера. Це дозволить уникнути найбільшою помилки в житті. Ну а якщо зважилися на шлюб, оформіть відносини в листопаді.

Рак

Раків в цей період чекає нова любов або оновлений сплеск почуттів з існуючим партнером. Для багатьох представників цього знаку шлюб може стати справжнім сюрпризом, адже відзначати торжество ви можете вже з зачатим малюком. Для одруження сприятливі всі місяці року.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться бути рішучими, адже укладений в цьому році шлюб принесе щастя довжиною в ціле життя. Чи не прирікайте себе на самотність через нерішучість і сумнівів. Вдалий час для весілля - початок і кінець року.

Який буде весілля в 2017 році у представників стихії Землі

Діва

Навіть якщо у вас ще немає постійного партнера, і ви проводите час на самоті, не турбуйтеся. 2 017 рік - це ваша можливість вступити в щасливий союз. Для самотніх Дів зустріч з майбутньою другою половинкою відбудеться вже в середині року, а для сформувалися пар вдалим періодом для торжества стане вересень і грудень.

Телець

До початку весни можливі невеликі розмальовки з коханою людиною, але вони досить швидко вирішуватися. При цьому Тельцям дуже важливо не забувати, що у відносинах завжди беруть участь двоє. Вже осінь ви зможете зіграти пишне весілля, щоб прожити насичене життя удвох в любові і достатку.

Козеріг

Козерогів у рік Вогненного Півня чекає чимало сюрпризів. Але стосуються вони більше робочої сфери. Нові можливості настільки захоплять вас, що часу на думки про шлюб майже не залишиться. Доведеться вибирати - весільне торжество і романтичну подорож або просування по кар'єрних сходах. Любові всім вам і гармонії в майбутньому сімейному житті!
  • 25.12.2015
  • 1418 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar