Весільні прикмети у 2017 році

Весільні прикмети у 2017 році

Щороку сотні тисяч пар приймають рішення скріпити свій союз узами шлюбу. Багато забобонні пари хочуть знати, які будуть весільні прикмети в 2017 році. Для цього варто взяти до уваги те, що 2017 рік підвладний році Вогняного Півня, а значить і прикмети будуть безпосередньо пов'язані з ним. Рік Вогненяного Півня - рік авторитаризму і серйозних вчинків, але найголовніше - цей рік є вдалим періодом для укладення шлюбів.
Цитата

Так що сім'ї, які будуть створені в 2017 році можуть не переживати за свій шлюб.

Прикмети і забобони.

Так як 2017 рік прийшов на зміну високосному, то ті пари, які побоялися узаконити свої стосунки у 2016 році, можуть зробити це в цьому. Однак, є забобони, згідно з якими рік, наступним за високосним, є також не дуже вдалим для укладення шлюбу. Рік після високосного називається вдовою рік. Тому багато забобонні пари можуть також відкласти укладання шлюбу до наступного року. Але чи варто дане марновірство настільки тривалого очікування?Багато сучасні астрологи стверджують, що дана точка зору є повністю помилковою. На доказ цього можна привести 2014 рік, який був роком вдівців. Однак статистика показує, що в даний рік не було зафіксовано збільшення смертності серед жінок. Даний факт говорить про те, що немає ніяких різких причин переносити одруження на наступний рік.

Більша увага варто приділити належному вихованню, освіті та впевненості у виборі свого майбутнього чоловіка або дружини. Такі фактори більше впливають на міцність шлюбу, ніж якісь забобони.

Кращі дні для укладення шлюбу в 2017 році.

Щоб день одруження був більш щасливим і вдалим, варто звернути на сприятливі дати для скріплення уз за місячним календарем. Місяць, як правило, може сильно впливати на події, що відбуваються в житті кожної людини. Значить і укладення шлюбу не є винятком.Сприятливі дні для укладення шлюбу за місячним календарем в 2017 році.

Січень - 1, 8, 29.
Лютий - 3, 5, 10
Березень - 3, 10, 31
Квітень - 2, 10, 28
Травень - 1, 7, 8
Червень - 4, 9, 30
Липень - 7, 28, 30
Серпень - 2, 25, 27
Вересень - 3, 4, 22
Жовтень - 1, 2, 29
Листопад - 3, 20, 24
Грудень - 1, 22, 24


Кожна пара, яка вирішила закріпити свої відносини узами шлюбу за місячним календарем, повинні розуміти, що правильно підібрана дата не є запорукою сімейного щастя і благополуччя. Відносини у шлюбі більшою мірою залежать від самого подружжя. Тому не варто через дрібниці влаштовувати сварки, краще все непорозуміння залагоджувати з допомогою розмов. Крім цього, треба довіряти своєму партнерові. Ну, і звичайно ж, любити свою дружину або чоловіка всім серцем.
  • 08.11.2016
  • 293 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar