Весільна сукня 2017

Весільна сукня 2017

Принцеса, Дюймовочка, богиня – що про вас скаже ваша весільна сукня.

Літо – чудовий час для організації та проведення найголовнішого свята в житті кожного: весілля. Яскраве сонечко, ласкава й тепла погода, достаток різноманітних живих квітів – всі умови для святкування урочистої події. Але найважливіша річ у весіллі – це, звичайно, весільна сукня нареченої.

Обрати сукню для нареченої – справа делікатна і метушлива. Тому робити це треба заздалегідь, наприклад, за місяць-півтора до весілля. Прийшовши до весільного салону дівчина має визначити: купувати або брати весільну сукню на прокат. Зазвичай, це залежить від бюджету весілля адже, обрана весільна сукня в оренду може бути не гірше (або навіть краще) за нову, що продається. Різниця лише в тому, що куплений наряд переходить до вас у власність, а орендований необхідно повернути до салону в обумовлений термін.

Стилі весільних суконь

Серед популярних моделей весільного вбрання можна виділити три основних:

бальний;
грецький (імперський);
кантрі.

Виходячи із назв стає зрозуміло, що сукня в бальному стилі – це пишні плаття з витонченим топом та спідницею пошитою з використанням гіпюру та фатину. Грецький стиль весільної сукні передбачає спадаючу вільними складками спідницю. В цих моделях використаний спокійний топ та спідниця із завищеною талією, яка розпочинається майже під груддю. Весільна сукня в стилі кантрі виглядає невимушено, має вільний і консервативний крій. Вона відрізняється широкою короткою спідницею та простим топом прикрашеним тонким мереживом або візерунком на тканині.

Поради нареченим

Особливу увагу слід приділити тканинам та фурнітурі, які використані при виготовленні плаття. Адже підроблені каміння або низької якості перли здатні зовсім зіпсувати образ нареченої, так само, як неякісні або невміло підібрані тканини.

Обрати весільну сукню завжди простіше, коли поруч є подруга, сестра, матір. Погляд зі сторони та вчасна порада, допоможе визначитись у виборі сукні. Під час походу до весільного салону слід мати при собі весільне взуття нареченої, адже так можна буде гармонійно підібрати стиль та довжину сукні.

Не обов’язково шукати весільне плаття відомого бренду. Звичайно, весільна сукня від відомого дизайнера – це безпрограшний варіант, але сьогодні дуже багато молодих модельєрів, справжніх професіоналів у сфері моди та стилю, які, можливо, зробили наряд саме для вас.
  • 15.07.2016
  • 163 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar