Вартість золота в 2017 році

Вартість золота в 2017 році

Паралельно зі стрибками курсу валюти, різко змінюється і ціна на золото в українській економіці. На початку 2016 року ціна на золото дала якісь надії інвесторам до закінчення року. Якщо говорити в цифрах, то за останній рік вартість золота збільшилася на 2,5%. Таким чином, ціна однієї унції металу складає 1090 доларів.
Цитата

Цікаво, якою буде вартість золота в 2017 році?

До відома.

Протягом багатьох років золото є правильним вибором по вкладанню коштів. Однак, що говорять експерти, і як встановлюють прогноз ціни за грам золота в 2017 році?

На думку співробітників голландського банку, динаміка зростання цін на золото буде тільки зростати. В кінці 2016 року ціна на дорогоцінний метал становила 995 доларів за унцію, до 2017 року цей показник збільшився на 10%.Фінансовий аналітик Карен Джонс також заявив про істотне зростання вартості золота в 2017 році. Але це може статися тільки в тому разі, якщо справжня ціна на золото не буде падати.

Співробітники банку Goldman Sachs теж говорять про підвищення ціни на золото протягом усього 2017 року. А ось в кінці 2016 року зазначені аналітики передбачили спад вартості на дорогоцінний метал на 10%.

А ось аналітики французького банку, навпаки, говорять про спад ціни на золото в 2017 році. Вартість його складе менше 1 тисячі доларів за одну унцію.

З прогнозами французів погодилися і аналітики канадських банків. Сама максимальна ціна за унцію золота в 2017 році може скласти 110 доларів.

Нинішнє становище.

В даний час золотий ринок збільшується, що впливає на зростання ціни на золото. Нині багато фахівців бояться того, що потік капіталу з Китаю може скоротитися, що спричинить за собою спад вартості на дорогоцінний метал. На ціну на золото впливає і курс долара, який останнім часом почав повільно падати. Але, як не дивно, це не спричинило за собою збільшення попиту на продукт.В даний час запаси золота на світовому ринку збільшилися на 55 тонн. Саме золотом варто заповнювати Центробанки всього світу, щоб нормалізувати економіку. Найбільшу кількість дорогоцінного металу придбав Китай - 22 тонни. А ось Росія встигла придбати тільки 2 тонни.

Підвівши підсумки, можна сказати, що, незважаючи на те, що фондові ринки всього світу падають з великою швидкістю, вартість золота не буде зменшуватися в 2017 році. Ціна на дорогоцінний метал в середньому по всьому світу збільшиться на 2,7%. Таким чином, ми самі створюємо такі умови, які привертають увагу інвесторів. Інвестори, у свою чергу, не проти вкладати свої кошти в дорогоцінний метал. Звичайні користувачі повинні самостійно визначитися з інвестиційними вкладеннями, адже в 2017 році ситуація на золотому ринку може значно змінитися ні один раз.
  • 09.11.2016
  • 376 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar