В чому зберігати гроші в 2017 році? У долларах або євро?

В чому зберігати гроші в 2017 році? У долларах або євро?

У чому зберігати гроші в 2017 році?За часів такої фінансової нестабільності в країні, як зараз, вкрай важливо зберігати свої кошти в безпеці. Існує безліч способів і накопичення своїх фінансових коштів. Хтось вкладає гроші в нерухомість, хтось в відкриття бізнесу, хтось купує золото, а хтось віддає перевагу вкласти свої кошти в покупку валюти. І у таких людей напевно виникало питання, в чому зберігати гроші в 2017 році. Тут мається на увазі конкретна валюта: в доларах або євро.

Але варто звернути увагу, що будь-яке вкладення коштів валюту є ризикованим і може мати наслідки.

Нинішня економічна криза в Україні з’їла чималу частку заощаджень громадян. Українці стали біднішими практично в два рази. А паралельно з цим ціни на продовольчі і непродовольчі товари продовжують зростати.

Де краще зберегти свої кошти?Є чимало варіантів зберігання своїх грошових накопичень. Давайте розглянемо найпопулярніші з них:

- В дома.
- На накопичувальному банківському рахунку.
- На депозитному вкладі.
- У накопичувальних програмах, розрахованих на декілька років.
- У банківських орендованих комірках.
- Інвестування коштів у вигідні проекти.
- У купівлі банківського золота.


Всі перераховані вище методи зберігання коштів має свої як позитивні, так і негативні сторони, а також свої унікальні особливості. Можна вибрати як один спосіб для вкладення всіх коштів, так і кілька відразу.

У якій валюті зберігати свої кошти?

Зараз дуже важко відповісти на це питання, так як в даний час валютний ринок переживає значні потрясіння. Завдяки цьому, дуже важко визначитися з вибором валюти для зберігання своїх заощаджень. Однак, якщо у людини є непогана сума, яку він планує вкласти в покупку валюти в 2017 році, то до цього питання варто підійти вкрай відповідально.

Зберігання коштів у долларах.

Курс долара в даний час залежить від двох основних критеріїв: позиції курсу євро і економічне становище США. З другим фактором все гранично зрозуміло, а ось як впливає курс євро на курс долара? Тут теж все досить нескладно - якщо курс однієї валюти підвищується, то і курс інший теж зростає. Якщо ж долар почне падати, то і курс євро знизиться. Незважаючи на це, більшість людей тримають свої заощадження саме в доларах.

Зберігання коштів у євро.

Якщо не звертати уваги на всі перипетії в Євросоюзі, то він залишається як і раніше одним з найбільш стійких економічних проектів світу. До його складу входять країни, які відрізняються своєю стабільною економікою: Англія, Франція, Німеччина. Варто також згадати про те, що до складу Євросоюзу входить і Греція, яка останнім часом сильно похитнула економічне становище ЄС. Такі ситуації і стають причинами нестійкості курсу євро.
  • 26.12.2016
  • 322 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar