УАЗ Патріот 2016-2017 модельного року

УАЗ Патріот 2016-2017 модельного року

Фірма Devolro зважилася обладнати нові цехи на Ульяновському заводі автомобілів, для того щоб випускати новий УАЗ Патріот 2017 року. І це не буде «легенька» модернізована минула модель. Планується випускати абсолютно новий позашляховик, з сучасною начинкою і потужним двигуном і кардинально зміненим зовнішнім виглядом. Розглянемо майбутнє авто трохи детальніше.

Ми пам'ятаємо, що в 2014 році Патріот вже модернізували, що позначилося на його популярності серед росіян. Через три роки, виробник знову зважився на серйозну модернізацію свого дітища.

Хоч і інформації за оновленим Патріоту мало, але компанія, яка буде його випускати, вже заявила, що певна частка замовлень припаде на державні служби швидкого реагування. Експорт У США також планується. Ціну планується встановити в районі 2 млн. Рублів.

Автомобіль зовні

Саме дизайнери Артресе Кар Дезінг працюють над тим, як автомобіль буде виглядати зовні. Саме ця дизайнерська компанія займалася зовнішнім виглядом попередніх моделей. У новинах проскакувала інформація, що УАЗ-3170 буде «злизаний» корейського позашляховика. Поки жодної офіційної фотографії справжнього зовнішнього вигляду авто не представлено. Але, фото розміщені в статті, були знайдені у працівників заводу, які вирішили похвалитися новим Патріотом 2017. Звичайно, можна припустити, що зовнішній вигляд автомобіля, який почне сходити з масового конвеєра, може відрізнятися.

Цікаве рішення дизайнерів, знову перейти до гострих кутах в кузові. Ця незграбність простежується у всіх елементах, які нам видно на фото. Бампер, фари, решітка радіатора, крила. Можливо я помиляюся, але мені здається, що морда нового Патріота схожа на якогось з трансформерів. Висока посадка авто, говорить про те, що позашляховик, це не тільки хід маркетологів, а справжнє його призначення - комфортно долати внедорожье. За зовнішнім виглядом можна не сумніватися, що успіх майбутньої моделі забезпечений.

Інтер'єр Патріота

Відповідно до неофіційної інформації від Едуарда Орлова, планується створити досконалий новий внутрішній вигляд авто. А також йде робота над множинними додатковими «примочками» Патріота. Планується салон оббивати тільки натуральною шкірою, вставки виконувати з металу.Як і будь-який автовиробник, Devolro, в першу чергу думає про безпеку та комфорт пасажирів і водія, а потім вже про екстра інтер'єрі. Було вирішено додати ще дві подушки безпеки для пасажирів і встановити підігрів в сидіння. Але повним клімат контролем, буде обладнуватися тільки певна комплектація Патріотів від УАЗ. Виробникам вдалося знизити шум і вібрацію в салоні. А кермо водія, по функціональності, буде схожий на штурвал винищувача.Нововведення і модернізація:

1- датчики температури і вологості;
2- контроль постійної температури в салоні;
3- коректор руху в гору;
4- система коригування, при нерівномірному зчепленні.

Технічне оснащення

Виробник не збирається зупинятися на остаточних зміни 2017 року, в 2018 році будуть доопрацьовані ще кілька важливих технічних деталей. Існує інформація, що виробник не стане обмежувати кінцевого споживача якимось із двох видів двигунів. Планується випускати авто і на бензині і на дизелі. При тому, дизельний двигун буде виконаний за останніми форсованим розробкам. Попередньо озвучені обсяги двигунів, 3 і 4 літри. Система фільтрації вихлопів буде виконана за стандартом Євро-6.

Було вирішено внести кардинальні зміни в обидва мости. Сміливо збільшили передавальне число до 4,6, що знизило витрата палива при рівній потужності. На зниження шуму, це теж вплинуло позитивно. Від автоматичної коробки передач вирішили не відмовлятися, і включити в одну з комплектацій УАЗ Патріот 2016-2017 модельного року. Але дізнатися, чи будуть обидва типи двигуна комплектуватися з «автоматом», не вдалося. Новинкою стане і блокування коліс окремо, при різного ступеня зчеплення з поверхнею.

Майбутня ціна

Судити про нову модель Патріота складно, без офіційних заяв від компанії виробника. Але завдяки фото зробленим прихованою камерою, можна припустити, що поновлення колишньої моделі будуть кардинальними. Якщо порівнювати новинку з минулою роботою, то видно, що вона зможе гідно конкурувати з аналогічними іномарками. Компанії Деволро і Артрейс Кар Дезінг провели мега професійну роботу.

Але такий момент, як ціна в 35.000 $ може серйозно вплинути на успішний продаж нового Патріота. Адже за таку суму доступні аналогічні позашляховики зарубіжних виробників. Чи врятує ситуацію тільки різкий відхід американських і європейських виробників з вітчизняного ринку. Але хоч і авто піде в масове виробництво вже в 2016 році, все ж кінцевий споживач може сподіватися його придбати тільки до середини 2017 року.

Коротка інформація для покупців

Виробник - УАЗ (Ульяновський автомобільний)
Дебют - 2005 рік
Підрядник - Devolro
Коробка передач - автоматична і механічна
Старт продажів - 2017 рік
Вартість мінімальної комплектації - 2 млн рублів або $ 35.450

Відео огляд

Поки відео огляд нового патріота на підході, нагадаємо вам подробиці моделі 2015 року.


  • 15.07.2016
  • 203 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar