У скільки обійдеться Олімпіада в Ріо без російських спортсменів?

У скільки обійдеться Олімпіада в Ріо без російських спортсменів?

За даними РІА Новини на рішення Міжнародного Олімпійського комітету щодо участі спортсменів Росії в Олімпіаді може вплинути на думку спонсорів. Вони можуть висловитися проти участі Росії в зв'язку з допінгових скандалом, якщо вважатимуть, що постраждає імідж змагань. Однак на сьогоднішній день Visa, Соса-Соla і інші великі спонсори не роблять офіційних заяв з цього приводу.

Рішення може бути самим непередбачуваним. Наприклад, довгострокові контракти з Марією Шараповою не поспішають розривати відомі світові компанії. А деякі з них заявляють, що пишаються співпрацею з Марією.

Подібних дій можна очікувати і від інших всесвітньо відомих спонсорів. Відомий аналітик Анна Корольова вважає, досягнення спортсменів і їх участь в інших світових змаганнях, не залишаються непоміченими для спонсорів. Всі розуміють, що прив'язувати всі їхні перемоги до дії допінгу неможливо.

Як допінговий скандал відіб'ється на вирішенні спонсорів?

Політичний підтекст Олімпіади - 2016 впливає на багато рішень. Однак для маркетингових відділів рекламних компаній важлива ринкова ситуація в світі. Існують всесвітньо відомі бренди, на розкрутку яких вкладаються мільйони. Укладати контракти з відомими та успішними особами будуть завжди, незалежно від скандалів, подібних допінгового. Адже медійні обличчя можуть почати співпрацю з конкурентами.

Безумовно, рекламні компанії можуть відчути деякий тиск. Але це не завжди погано, «чорний» піар іноді працює краще ніж «білий». Скандал, пов'язаний з допінгом, тільки допоможе цим компаніям миготіти в стрічці новин. Таким чином, спонсори нічого не втрачають, підтримуючи спортсменів збірної Росії. Яскравий доказ цього ситуація з Марією Шараповою.
Рішення CAS, і що думають про це спортсмени і тренери?

Виступати під прапором МОК, замість прапора Росії запропонували російським спортсменам. Однак збірна готова представляти інтереси тільки своєї країни. Ісінбаєва безапеляційно заявила, що готова брати участь тільки під прапором Росії. Це патріотичне рішення, і ті, хто розраховував на інший результат - прорахувався, вважає Королева.

Підготовка до Олімпіади в Бразилії

Компанія зі Швейцарії, яка займається випуском флаконів, призначених для допінг-проб повідомляє, що виступ Макларена викликає у них сумніви. Berlinger Special AG регулярно здійснює тестування флаконів, і заявляє, що розтин запечатаних проб є неможливим. Це стосується і проб з Сочі-2014.

Версій про те, що скандал з допінгом у російських спортсменів безпосередньо пов'язаний з політикою, чимало. Анна Корольова вважає, що спонсорам невигідно йти за заздалегідь прописаним сценарієм політиків, адже відмовляючись від медійних осіб, компанія може втратити мільйони.
  • 30.07.2016
  • 104 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar