У якій валюті зберігати гроші в 2017 році

У якій валюті зберігати гроші в 2017 році

В умовах фінансової нестабільності, вкрай важливо зуміти зберегти свої накопичення. Способів і варіантів накопичення грошових коштів багато, але, при цьому, виникає ряд питань: в якій валюті зберігати гроші в 2017 році і як це робити. Практично будь-яке з ухвалених рішень ризиковано і матиме свої наслідки. Розбурханий криза «з'їв» у росіян левову частку заощаджень і заробітків. Через дегрессіі рубля народ збіднів майже наполовину, а ціни продовжують зростати. Перше, що спадає на думку в подібних умовах - потрібно терміново витратити гроші на товари. Якщо раніше магазини заманювали покупців святковими знижками, то тепер продавці навіть підвищують ціни, що не заважає споживачам все одно ломитися до вітрин і прилавків. Відомі навіть випадки бійок в автосалонах за останні залишилися моделі автомобіля. Безумовно, цілком розумно купити товари, які з великою ймовірністю стануть дорожче в майбутньому. Але витратити абсолютно все, зовсім відмовившись від заощаджень - щонайменше безграмотно. Та й з покупками старатися не варто. У «чорні вівторки», коли магазини оголошували небувалі знижки, люди на останні гроші в панічному потьмаренні купували по п'ять телевізорів, а коли курс рубля повертався на своє законне місце, - ставали загальним посміховиськом.

Де зберігати свої гроші Існують різні варіанти зі збереження та накопичення грошей «на будь-який смак»:
Будинки під матрацом (під подушкою, в панчосі, у банку від чаю, в фамільної цукорниці або ж у курній щілини книжкової шафи).

На накопичувальному рахунку.

На депозитному вкладі.

У накопичувальних довгострокових програмах.

У банківському сейфі.

Інвестувати кошти в успішні проекти, отримуючи додатковий дохід.

У банківському золоті.

Будь-який з вище представлених варіантів зберігання накопичень має свої як позитивні, так і негативні сторони, свої особливості. Можна вибрати будь-яку з альтернатив, а можна зі спокійною душею розділити «золоті яйця по різних кошиках» - одну частину заощаджень тримати в банку, іншу частину пустити в оборот, якщо у Вас є впевненість в ефективності фінансованого Вами проекту і в тому, що він не лусне, як мильна бульбашка.

У якій валюті зберігати гроші

У якій валюті зберігати гроші А от на рахунок моменту, в якій валюті слід тримати свої заощадження, тут трохи складніше, оскільки валютний ринок зараз відчутно трясе, тому вибрати якесь одне конкретне рішення дуже важко. Якщо Ви заробили певну суму грошей і маєте можливість просто зберігати її, а не витрачати на життєво необхідні речі, то Вам необхідно правильно підійти до питання вибору валюти.

Зберігання накопичень в доларах

Долар на сьогоднішній день залежить від двох факторів: позиції євро і, звичайно ж, економічне становище Америки. І якщо по другому аспекту все зрозуміло, то на перший фактор прямо пропорційно впливає євро: якщо одна валюта дорожчає, то і друга підвищує свою вартість, якщо ж долар падає, то і євро зменшує свої ставки. Тим не менш, долар залишається тією валютою, в якій зараз тримають свої заощадження громадяни багатьох країн світу.

Зберігання коштів у євро

Євросоюз, незважаючи на деякі перипетії, залишається досить стійким і успішним економічним проектом. У нього входять стабільні економіки країн Англії, Франції та Німеччини. А також не варто забувати, що до складу Євросоюзу входять такі держави, як Греція, яка за останні роки дуже сильно підкосила економіку ЄС. Подібна ситуація створює умови уразливості валюти, причому в довгостроковій перспективі. З іншого боку, вся зона Євросоюзу залишається, все ж, міцною і це може гарантувати стабільність євро.

Зберігання грошей в рублях

Є одне золоте правило: гроші слід тримати в тій валюті, в якій Ви їх заробляєте і збираєтеся витрачати. Тобто, якщо Ви заробляєте в рублях і в рублях ж витрачаєте, то і тримати свої кошти потрібно теж в них. В останні роки наша валюта зберігала порівняно стійке положення. Але варто розуміти, що економіка Росії прямо залежить від вартості нафти і газу на світовому ринку і часті коливання, викликані не без участі впливових персон, змушують коливатися і російську валюту. Якщо Ви плануєте поїхати на відпочинок, припустимо, в Європу, тоді потрібно вибрати євро як валюту для зберігання своїх трудових заощаджень. Якщо ж через рік Ви плануєте купити квартиру, тоді підійдуть долари. Якщо Ви хочете відкладати гроші на навчання дитини закордоном, то вибір валюти залежить від країни, в якій буде проходити навчання.
  • 25.12.2015
  • 369 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar