У чому зустрічати новий рік 2017?

У чому зустрічати новий рік 2017?

Один з основних аспектів, що виділяють Півня з натовпу - це яскрава зовнішність, якої він приділяє чимало своєї уваги. Тому зустріти 2017 рік астрологи радять у розкішному вбранні. Новорічне вбрання якого кольору рекомендується надіти, щоб домогтися прихильності господаря року?

Перевага кольору одягу для зустрічі року Червоного Вогненного Півня 2017: золотий, коричневий, помаранчевий, червоний, фіолетовий, рожевий, жовтий, зелений, синій, срібний, чорний і білий

Якщо ви звикли планувати все заздалегідь, то у вас є ще час підготуватися до зустрічі 2017 року - року Вогненного або Червоного Півня. Зрозуміло, Півник також буде радий одязі червоного, пурпурного або червоного кольору. Так само в пошані будуть кольору полум'я від золотистого до насичено оранжевого. Виходячи з переваг 2017 року можна підібрати сукні або костюм в даних відтінків.

Але не слід забувати і про аксесуари. Колір золота ідеальний для Півня. Стрази теж не будуть зайвими. А ось хижі забарвлення Півень не любить, тому краще доповнити наряд туфлями в тон або взуттям нейтрального кольору. У макіяжі краще зробити акцент на яскравих губах з червоною помадою.

І не забудьте про посмішку і радісний настрій!
  • 28.02.2016
  • 631 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar