У чому зустрічати 2018 - основні правила і новорічний стіл

У чому зустрічати 2018 - основні правила і новорічний стіл

У чому зустрічати 2018 рікГосподарем і символом 2018 року є дуже доброзичлива тварина, Собака. Ця тварина дуже доброзичлива і вірна, Собака уважна до деталей, не терпить обману і посередності. Якщо людині в новорічну ніч вдасться догодити їй, рік пройде успішно. Для того, щоб правильно зустріти рік Собаки і для того щоб рік пройшов вдало, слід добре підготуватися і починати слід з одягу, в якій ви будете зустрічати цей рік. Новорічний одяг - один з найважливіших факторів новорічного настрою і загального психологічного стану всієї родини.

У 2018 році важливо, щоб новорічна ніч пройшла під прапором шику та блиску. Смачні страви на столі, дороге вбрання. Отже, в самому вбранні повинні переважати кольори з забарвлення самої Собаки. Це жовтий і його відтінки, коричневий і оранжевий. Собака не любить блискучих прикрас і всіляких висячих брязкалець, це може роздратувати і роздратувати її, так що до вибору гардероба слід поставитися дуже уважно.Новорічний стіл в 2018 році

Також господиня року любить все суворе і помірне, тому пишні сукні і яскраві сорочки - далеко не кращий вибір для новорічного столу. Жінкам необхідно потурбуватись про ідеальну зачіску і макіяж. Чоловікам слід приділити увагу своїм сорочкам, в наряді допускається синій і коричневий, хоч рік Собаки буде жовтим і земляним - сорочка кольору землі не буде ефектною, а жовтий колір може від лякати тварину.Відносно сервірування столу, то тут важливо відмовитися від дешевого антуражу. А саме паперових серветок, пластмасового посуду і так далі. Посуд має бути з одного сервізу, скатертину і серветки повинні бути виготовлені з хорошої тканини. Страви на столі повинні бути смачними, і красивими. Слід приділити увагу м'ясного меню, так як Собака дуже любить м'ясо, при цьому можна додати багато свіжих фруктів і овочів.Алкоголь за бажанням, трохи шампанського не завадить, проте напиватися до сп'яніння не радимо, тому що Собака не любить п'яних людей, і буде обходити їх стороною або проявить агресію. Дотримуючись цих простих порад, 2018 рік пройде для вас дійсно вдало, а допоможе в цьому сама господиня нового року.
  • 13.02.2017
  • 158 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar