Toyota Land Cruiser Prado 2018

Toyota Land Cruiser Prado 2018

Нова модель Toyota Land Cruiser обіцяє стати найбільш продаваним автомобілем у 2018 році серед усіх моделей. Творці дуже скрупульозно підійшли до розробки нової версії автомобіля. В даний час на ринку існує вже 4 покоління цього популярного позашляховика. Поки виробник не поспішає ділитися інформацією про чергову версію Toyota Land Cruiser Prado, проте журналісти встигли дещо дізнатися про новинку.

Інтер'єр

За перших фотографій відомо, що в салоні встановлена нова мультимедійна система з поліпшеною навігацією. Матеріали, використані при створенні приладової панелі, більш якісні. Алюмінієві вставки і темно-коричнева шкіра виглядають чудово. У просторому салоні може одночасно розміститися до 7 осіб. Позашляховик має значні розміри, тому в ньому додатково можуть розміститися деякі речі.

Переваги нової моделі

Творці вдосконалили новий Toyota Land Cruiser Prado, але, на жаль, в продаж він надійде тільки в кінці весни 2018 року. Не варто забувати і про головні переваги даного автомобіля - просторий салон і ергономічне водійське крісло, прекрасна прохідність, відмінна шумоізоляція, продумане розташування кнопок управління і багата базова комплектація. Таке авто, звичайно, коштує дорого, але якість збірки і надійність виробника точно стоять цих коштів. Творці дуже постаралися над новинкою, так що компанія точно не зможе розчарувати своїх шанувальників.
  • 04.01.2017
  • 218 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar