Тату із значенням 2017 року. Татуювання зі змістом

Тату із значенням 2017 року. Татуювання зі змістом

Тату зі значенням 2017 рокуУже протягом багатьох десятків років татуювання стали таким собі самовираженням багатьох людей у всьому світі. Як правило, татуювання можуть багато розповісти про людину, саме тому до її вибору варто підійти відповідально. Майже половина з тих, хто носить на собі тату, вважають за краще вибирати татуювання зі змістом. Давайте розглянемо, які можна зробити тату із значенням 2017 року.
Цитата

Для цього нижче представлений ТОП - 10 найпопулярніших татуювань зі змістом, якій можна зробити в 2017 році.

ТОП-10 найпопулярніших татуювань і їх значення.

Якір.Якір, мабуть, є головним і найулюбленішим символом серед моряків або тих, хто в якійсь мірі пов'язаний з морем. Люди, у яких на тілі зображена татуювання у вигляді якоря, намагаються показати оточуючим свою наполегливість, цілеспрямованість і надійність.

Янгол.Ангела прийнято вважати символом, який здатний об'єднати два різних світи: матеріальний і духовний. Саме тому татуювання в ідеї ангела є якоюсь ниточкою, яка об'єднує ці світи. Крім цього, прийнято вважати, що ангел може захистити людину від злих сил і нещасть.

Метелик.Метелик є крихкою істотою, а татуювання у вигляді метелика символізує крихкість і красу. Тату метелика користується великою популярністю серед представниць прекрасної статі.

Хрест.Татуювання у вигляді хреста є дуже популярною як серед чоловіків, так і серед жінок. І не завжди його зображення повинно говорити про релігійну приналежність. Біля хреста є і ще кілька цікавих значень: порятунок, смиренність, прощення. Якщо на тілі зобразити кельтський хрест з вузлом, то це буде говорити про цілісність життя.

Ланцюг.Татуювання в ідеї ланцюга найчастіше б'ється на зап'ясті, ногу або шию, тим самим зображуючи браслет або ланцюжок. Якщо ланцюг розірваний, то це є символом свободи і духу бунтарства. Якщо ланцюжок на тілі цілий, то це говорить про непорушність.

Голуб.Тату у вигляді голуба є символом душевної гармонії, любові і надії на добре майбутнє. Крім цього, не варто забувати, що голуб уособлює мир на всій планеті. Він також користується популярністю як серед чоловіків, так і серед жінок.

Дракон.Можна сказати, що дракон є універсальним символом. Як татуювання його також набивають як чоловіки, так і жінки. Дракон завжди асоціювався з силою і владою. Також його зображення на тілі може говорити про багатство, успіх і досягнення.

Змія.Змія є вельми популярним татуюванням. Її значення - мудрість і грація. Паралельно з цим, люди із зображенням змії на тілі можуть говорити про свою внутрішню силу.

Серце.Дуже рідко можна зустріти чоловіка з татуюванням у вигляді серця. Тому особливою популярністю така тату користується серед представниць прекрасної статі. Звичайно, серце символізує любов. Якщо серце розколоте, то це говорить про нещасливе кохання.

Роза.Роза також користується більшою популярністю серед дівчат. Як правило, вона говорить багато про що: про прагнення до багатства, про любов, про нелегку натуру людини.

Кішки і її родичі.Татуювання з зображенням когось із сімейства котячих символізує грацію і легкість. Крім цього, така тату говорить про мінливий і норовливий характер.

Вовк.Вовки стали останнім часом особливо популярними серед молоді. Зображення вовка на своєму тілі стане символом сили, мудрості спокою. Іноді люди роблять тату вовка, щоб підкреслити свою незалежність.
  • 27.12.2016
  • 291 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar