Сприятливі дні для весілля в 2018 році по місяцях

Сприятливі дні для весілля в 2018 році по місяцях

Сприятливі дні для проведення весілля в 2018 роціАстрологи (як і консультанти вчення фен-шуй) стверджують, що від правильного часу проведення церемонії залежить, наскільки щасливою буде сім'я. Експерти складають індивідуальні карти за особистими даними майбутнього подружжя. Має значення безліч чинників. Враховуються не тільки точний час, а й місце проведення торжества.

За запевненнями експертів, сприятливі дні для весілля в 2018 році очікуються виключно на зростаючий місяць.

Знавці астрології стверджують, що немає ідеальної дати, допустимо лише максимально знизити ризики сварок, невдач, нерозуміння і т.д. Не слід починати спільне життя в повний місяць, затемнення. Багато астрологічні прогнози не радять одружитися в другій половині червня і серпня.

Сприятливі дні по нумерології

Шанувальники нумерології обчислюють кращий день шляхом підсумовування всіх цифр дати до отримання однозначного результату. Підсумкові 2, 3, 4 є невідповідними, інші значення обіцяють нареченим міцний союз. Числа: 11, 22 вважаються головними, обіцяють міцну сім'ю.

Намагаються вибрати красиві дати для весілля багато пар. Черги до РАГСів спостерігалися 02.02.2002, 08.08.2008 і т.д. У 2018 року такими числами стануть: 8 лютого, 8, 18, 28 серпня. Вони випадають на будні і суботу. Періодична вісімка в науці тлумачення чисел означає фінансовий успіх, достаток.

Коли не рекомендує церква відзначати весілля?

За старих часів головним критерієм вибору були приписи православної церкви. Вона суворо регламентує можливі дати вінчання. Відмовлять нареченому і нареченій в благословенні під час багатоденних постів:

02-07.04. - Великий;
06.-11.07. - Апостольський (Петров);
08.- 27.08. - Успенський;
З 28.11. - Різдвяний.


Згідно вірі, цей час призначений для утримання не тільки від їжі, але і від близькості, гулянь, розваг. Чи не відбувається обряд по вівторках, четвергах. Ці дні передують щотижневим одноденним постам (середа і п'ятниця).Дні поминання призначені для служб і молитов за рідних, близьких, що пішли в світ інший. Відмовляють священнослужителі по великим, храмах. Небажано здійснювати церемонію, поки тривають суцільні седмиці:

Митаря і фарисея (29.01.-03.02.);
Сирна (12.02.-17.02);
Пасхальна (09.04.-14.04.);
Троїцька (28.05.-02.06.).


Храмові обряди на двунадесяті свята (Різдво, Хрещення, Стрітення), напередодні не забороняються, але не вітається.

Кращий місяць для весілля

При бажанні красиву, атмосферну подію можна влаштувати в будь-який день. Дедалі популярнішими стають літні весілля. Якщо зважити всі аргументи, вересень - найбільш благодатний час для організації заходу. За старих часів вірили, що шлюби, укладений на початку осені, обов'язково буде спокійними і довговічним. Широкий вибір дат пропонує православний календар.Сезон відпусток до цього часу закінчується. Більшість гостей зможуть приїхати, привітати молодих, погуляти на торжестві. Для фотосесії легко знайти мальовничі куточки на природі.

Літня спека вже проходить, але погода все ще досить тепла. Не важко буде призначити торжество на хороший день у вересні. Наречена не замерзне в відкритій сукні. У розпал збору врожаю фруктів і овочів реально значно заощадити на банкеті. У туристичних агентствах немає ажіотажу, молодята зможуть спокійно вибрати подорож.

Легко знайти гарну обстановку на свіжому повітрі для виїзної церемонії. Банкет реально організувати на відкритому майданчику літнього кафе. Вересень надає великі можливості вибору.

Кожна пара визначає дату, орієнтуючись на власні обставини, вірування і переваги. Безсумнівно, головна запорука щасливого майбутнього подружжя - взаєморозуміння, вміння йти на компроміси, любов. Якщо основою шлюбу залишається обопільне прагнення побудувати міцну сім'ю - не страшні ніякі прикмети і забобони.
  • 22.02.2017
  • 262 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar