Сприятливі дні для весілля в 2017 році

Сприятливі дні для весілля в 2017 році

День укладення шлюбу, безсумнівно, одна з найважливіших дат в житті. До її вибору підійти варто вкрай серйозно, але без фанатизму. Враховувати варто лише реальні фактори і церковні. До перших можна віднести такі, як пора року, майбутню погоду (за умови, що дата призначається незадовго від справжнього моменту), можливість присутності всіх гостей, які мають бажання бачити на весіллі.

Деякі пари вибирають дату виключно по її зовнішньому вигляду. У 2017 році, прийнято вважати, що гарні дати повинні мати в своєму наборі цифри «2» і «7» і будуть виглядати наступним чином:

02.2017 (випадає на п'ятницю)
05.2017 (випадає на неділю)
07.2017 (випадає на суботу)
07.2017 (випадає на п'ятницю)


Також вважається, що у щасливій даті перша цифра повинна бути менше на одиницю наступної, наприклад, 04.05.2017 або 05.06.2017.

Чи не обділений популярністю і місячний календар, на основі якого складаються індивідуальні і сприятливі дні 2017 року, виходячи з дат народження пари.

Оскільки 2017 рік червоний півень, то астрологи запевняють, що весілля, зігране в цей рік, зробить сім'ю міцною, вірною і принесе порядок в побут молодятам.

Сприятливі дні для весіль у 2017 році за церковним календарем

Найсуворіші вимоги до дати одруження можна зустріти у церкві. І якщо пара все-таки надумала вінчатися, то до вибору дня слід підходити особливим чином, щоб виконувати всі церковні закони. Має сенс поспілкуватися для початку з священиком. Він, як ніхто інший, розповість про все докладно.

Вінчання проводиться один раз за все життя і це повинен бути усвідомлений і обдуманий крок. На просторах інтернету можуть зустрічатися твердження, що допускається до трьох вінчань або хтось описує особистий досвід, що вінчався кілька разів. Насправді, навряд чи знайдеться такий батюшка, який стане повторно вінчати людину. Ще один обов'язковий пункт - обидва молодят повинні бути хрещені, мати натільні хрестики, інакше церемонія не відбудуться або буде недійсною, якщо цей факт буде прихований.

Вінчання не повинно проводиться за такими буднях, як вівторок, четвер, а також субота, адже вона стоїть перед неділею - святковий день, а також в день, що передує святу за церковним календарем. Категорично заборонено обмінюватися кільцями в церкві під час постів.

Православні пости

Один з найважливіших постів - Різдвяний (вважається перехідним з одного року в інший, починається 28.11 кожного року і закачується Різдвом)

Найголовніший пост православної церкви- Великий (починається 27 лютого 2017 року та закінчується напередодні Великодня)

Петров - починається 12 червня і закінчується 11 липня 2017, триває місяць

Найменший пост - Успенський (два тижні з 14 по 27 серпня 2017)


Також існують окремі дати, коли церемонію вінчання не слід проводити. Це дні, перед великими святами:

Різдво (7 січня 2017 року). Хоча 6 січня входить в Різдвяний піст, тому в цей день вінчати не стануть в будь-якому випадку.
З 7 по 18 січня 2017 року - Святки
З 6 по 11 лютого 2017 року - седмиця митаря і фарисея
15 лютого 2017 року - Стрітення Господнє
З 20 по 25 лютого 2017 року - Сирна седмиця
26 лютого 2017 - Прощена неділя


Таке поняття, як нещасливе число, в народі прийнято вважати 13, але мало хто знає, що це пішло від церкви, де також вважається числом диявола. Вінчання в будь-який день місяця, що випадає на тринадцяте число, не проводиться. Всі православні пости в 2017 році. Всі православні свята 2017.

Сприятливі дні 2017

Не дивлячись на численні обмеження, вибрати день для вінчання все-таки можна і існують навіть сприятливі дні для цієї церемонії. Наприклад, хорошим днем вважається Червона гірка (23 квітня 2017) - наступної неділі після Пасхи. Часто багатьма парами зазначається термін після Покрови дня (14 жовтня) і це рекомендують священнослужителі.


Сприятливі дні для весілля в 2017 році

Молоді пари часто хочуть провести шлюб і вінчання в один день. Церквою це не забороняється, але досвідчені батюшки робити цього не рекомендують. Причина завжди одна - розлучитися завжди можна, а ось розвінчатися вкрай складно, а часом і неможливо, тому що не всі священики таке підтримують і проводять. Саме тому вони рекомендують пожити рік-два в офіційному шлюбі, а вже потім з повністю усвідомленим рішенням пройти процедуру вінчання.

Важливим моментом до всього перерахованого відноситься те, що на церемонії вінчання заборонено бути присутніми людям з іншого вірою, тому що це таїнство тільки православне. А ось таке розхожа думка, що вагітних не вінчають, помилкове, це церква не забороняє. Цікавим моментом можна назвати, що молодим людям дозволено вінчатися з вісімнадцяти років, а дівчатам з шістнадцяти. І достатньо всього лише обопільної згоди, неповнолітній дівчині дозвіл і благословення батьків не потрібно.

Як святкувати Новий рік 2017 під час посту?

Церковний пост вважається значущим в очищенні душі людини, а також в тілесному очищенні. Але дотримання постів церква не нав'язує, це справа суто добровільна. Тим більше постити повноцінно в їжі може тільки здорова людина, людям з проблемами шлунково-кишкового тракту сама церква робити цього не рекомендує.
Сенс поста полягає у відмові від їжі тваринного походження (м'ясні продукти і напівфабрикати, яйця, молоко, сир, масло і навіть риба), а також у відмові будь-яких розважальних заходів і відвідування подібних закладів. Весь вільний час присвячувати молитвам. І якщо в усі пости віруючим людям постити вдається без будь-яких проблем, то Різдвяний піст - це особливе випробування, під час якого настає новий рік. І у тих, хто зважився вже в майбутньому постити або тільки збирається зважитися на цей крок, виникає природне запитання - а як святкувати новий рік 2017, якщо сам пост практично це забороняє?

В дореволюційній Росії з цим було набагато простіше. Тоді жили за «старим стилем», Різдво було 25 грудня, відповідно, крайнім днем посту вважалося 24 число. Новий рік вже святкували абсолютно всі люди, незалежно від віри, веселилися і вживали будь-яку їжу. З приходом влади Радянського союзу помінялися багато церковні свята, перенеслися дати зі старого на новий стиль. Звідси і вийшло, що Різдво стало 7 січня - після нового року.

Церква на всі ці питання відповідає неоднозначно. Новий рік, звичайно, велике свято і святкування його ніхто не відміняв, але для віруючої людини все повинно бути в міру. Ніхто не говорить про те, щоб абсолютно нікуди не виходити і нічого не дивитися по телевізору. Цього в передноворічні дні просто не уникнути, а в сам новий рік просто неможливо буде заснути в належний час через хлопавок і петард, навіть якщо того вимагає релігія. Але посидіти за святковим столом з родичами церквою не забороняється. Можна цілком мило і спокійно зустріти 2017 рік за бесідою або переглядом новорічних передач (в міру «вульгарних» і «потворних») і після півночі лягти спати. Це не буде вважатися порушенням чи гріхом, від цього просто нікуди не дітися.

Часто у віруючих, які дотримуються пост, виникає питання про дитячі новорічні ранки. Адже по суті це розважальні заходи, розваги, які доводиться відвідувати, що є прямою забороною і порушенням. Церква на це дивиться прихильно, адже в першу чергу ранки проводяться для дітей, а не для дорослих. Присутність на них жодним чином не впливає на режим поста, тому не варто позбавляти дітей радості в передноворічні свята.
Якщо з'явилося бажання дотримуватися Різдвяний піст, але майбутній новий рік відлякує своїм спокусою, то не слід цього боятися. Зустріти 2017 рік нарівні з іншими людьми, які не постять, не так вже й складно. Головне відчувати віру в Бога і в себе, що зможеш це зробити. З медичної точки зору пости вважаються корисними, тому що відбувається очищення оргазму через відмову в прийомі всієї «шкідливої» їжі. Організм оновлюється. Як варіант - спосіб схуднути. Плюсів маса, було б бажання і сила волі.
  • 20.09.2016
  • 290 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar