Список зимової гуми на 2017 рік

Список зимової гуми на 2017 рік

Список зимової гуми на 2017 рікВ першу чергу, на безпеку на дорогах впливає стаж водія. Але не варто також забувати про те, що багато чого залежить і якості автомобільних шин. Саме тому перед тим, як «перевзути» свій транспорт, водії часто вивчають рейтинг шин. Для того щоб скоротити пошук найкращих автомобільних шин, ми нижче представили список зимової гуми на 2017 рік. Варто також відзначити, що перед покупкою варто визначитися, на що саме робити акцент - на моду або надійність.

ТОП - 5 найпопулярнішої автомобільної гуми в 2017 році.
Цитата

Давайте розглянемо рейтинг найнадійніших шин 2017 року.

YOKOHAMA iceguard stud iG55.

Дані покришки давно зарекомендували себе з хорошого боку, щодо своєї надійності. І це не дивно, адже японський виробник є найкращим на світовому ринку. Варто також відзначити, що дана модель шин має високий рівень шуму і високу ціну - близько 900 гривень за 1 штуку.Nokian Hakkapeliitta 8.

Виробником даних шин виступила Фінляндія. Основним матеріалом шин є каучук, але також присутня і рапс, який запобігає ковзанню на мокрому асфальті. Мабуть, самим основним недоліком таких шин є їх висока вартість. За одну шину доведеться розлучитися 1900 гривень.

Continental ExtremeWinterContact.

Мабуть, найкращі шини для позашляховиків. Вони відрізняються своєю високою продуктивністю, а значить, можуть прослужити кілька сезонів. При виробництві даних шин використовується особливий перфорований протектор, який забезпечує максимальне зчеплення гуми з льодом.

MICHELIN X-Ice Xi3.

Говорячи про рейтинг зимової гуми для автомобілів, просто не можна не згадати про шини Мішлен. Саме ці шини зарекомендували себе серед українських водіїв з боку надійності і швидкості. Виробники говорять про те, що гума дозволяє зберігати свою гнучкість навіть під час найсильніших морозів. Також робиться акцент на те, що шини Мішлен служать кілька сезонів, що вже давно підтверджено на практиці. А висока вартість на шини не повинна лякати водіїв, так як підвищене зчеплення гуми з асфальтом дозволяє значно заощадити на кількості палива.Dunlop SP Winter ICE01.

Ці гумові шини унікальні за своєю безкамерною будовою. Саме це і відноситься до їхньої основної переваги. Вартість шин безпосередньо залежить від їх розміру. Ціна на найменші починається від 800 гривень. Виробником шин є Японія, але, незважаючи на це, шини підходять на більшість автомобілів європейського виробництва.
  • 28.12.2016
  • 134 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar