Sony PlayStation 5 2018: дата виходу ігрової приставки

Sony PlayStation 5 2018: дата виходу ігрової приставки

Ігрова консоль Sony PlayStation 5 2018 рокуГеймери з нетерпінням чекають від японського гіганта виходу консолі п'ятого покоління. Sony один з провідних виробників техніки на планеті. Її пристрої завжди відрізняються високою якістю по досить доступній ціні. Ігрова приставка теж не є винятком.

З кожним новим поколінням девайс поліпшується, з'являються нові функції і більш потужне наповнення. І хоча до PlayStation 4 було багато питань у фанатів ігор, але всі вони з особливим хвилюванням чекають появу наступної версії.

Якою буде PlayStation 5?

Взагалі між виходами нових поколінь консолей зазвичай проходило близько 7 років. Але в цей раз очікується поява «п'ятірки» вже через два роки після явища світу PlayStation 4, тобто в 2018. Пов'язано це в першу чергу з тим, що Sony змінила основного постачальника процесорів. Тепер ці послуги компанії замість Nvidia надає AMD. І з урахуванням того, що Sony активно підкорює ринок віртуальної реальності і вводить нові компоненти для занурення геймерів у віртуальний світ, їй просто необхідні ультрашвидкі процесори і потужна «начинка» консолі.

Компанія AMD запропонувала японському вендору випустити нове покоління ігрового девайса з процесором, який буде в кілька разів могутніше, використовуваного в PlayStation 4. Він, в свою чергу, дозволить перейти на новий рівень ігрової архітектури, що дасть можливість створювати просто неймовірні гри з використанням віртуальної реальності .

Офіційної інформації з приводу точної дати релізу і наповнення PlayStation 5 поки що немає, але чутками світ уже повний. Експерти припускають, що зміни торкнуться не тільки саму консоль, але і пристрої віртуальної реальності, які з нею співпрацюють - віртуальний шолом і контролер. Відповідно, як уже згадувалося вище, очікуються і нові неймовірні гри.

Аналітики розрахували навіть ціну. Вона складе приблизно 500-700 доларів, без урахування доповнень: віртуальних продуктів і телевізора 4К.

Зануримося в історію

Перший раз світ побачив ігрову приставку PlayStation в 1994 році, і вона відразу завоювала популярність, відтіснивши відомі на той момент консолі Nintendo і Sega і відкривши японському гігантові дорогу в світ ігрових технологій. До цього Sony вже брала участь в розробках ігрових консолей у співпраці з іншими, наприклад, з тим же Nintendo. Але спільна діяльність не влаштовувала компанію і в 1991 вона вирішила закінчити свій шлях в ігровій сфері. Однак Кен Кутараги на той момент виконавчий директор Sony Computer Entertainment переконав керівний склад в тому, що компанія може зайняти гідне місце в ігровій індустрії як самостійна одиниця. І мав рацію.

Після успішного релізу першої версії, буквально підкорила весь світ, японський вендор створив окремий ігровий відділ, розробники якого почали активну діяльність щодо вдосконалення ігрової консолі. І 2000 року фанати змогли оцінити другу версію.

PlayStation 2 перевершила за популярністю свою попередницю і не тільки її, але і всі наявні ігрові консолі світу. Продажі перевершили всі очікування. Правда, на даний момент, ця версія приставки вже не підтримується і не проводиться. Вона стала легендою і увійшла в історію.

PlayStation 3

У третій моделі з'явилося багато нових функцій крім ігрових: прослуховування музики, перегляд фільмів та інтернет-сторінок, і навіть відправка електронної пошти. Також в приставці з'явилися жорсткі диски, які підлягали заміні. І в третій версії залишилася сумісність з двома попередніми, що давала можливість геймерам грати в уже полюбилися гри для попередніх консолей.

Але ще у неї з'явилися і вагомі конкуренти - Xbox 360 від Microsoft і Wii від Nintendo. Це був суттєвий поштовх для Sony, як для ведучого, на той момент, виробника ігрових консолей. І команда розробників стала шукати абсолютно нові ідеї для створення наступної версії. І вони їх знайшли.

PlayStation 4

У 2013 геймерам стала доступна наступна версія, яка була значно поліпшена на відміну від своєї попередниці. Потужна начинка: жорсткий диск об'ємом 500 Гб (можна міняти, в тому числі і на SSD), 6-швидкісний Blu-Ray і 8-швидкісний DVD привід, порти USB, Ethernet, HDMI і оптичний. До всього цього також модулі Wi-Fi і Bluetooth.

Але на цьому Sony не зупинилася і оновила поточну модель, представивши в 2016 - PS4 Pro. Її вихід можна назвати одним з найбільш істотних. Так як вона дає можливість гравцям не просто пограти на хорошій консолі, з хорошим дозволом, графікою і красивою картинкою, а в буквальному сенсі зануритися в гру і стати в ній головним героєм.

Японський гігант здійснив своєрідний прорив у своїй ігровій діяльності, почавши займати свою нішу на ринку віртуальної реальності, який, до слова, майже ніким не зайнятий. Віртуальний шолом і контролер, представлені разом з новою моделлю консолі, при чому, за цілком доступною ціною, привели в захват публіку. Правда, поки що існує ряд недоліків, які ще належить усунути, але двері в віртуальний світ вже відкрита.

Тепер любителі ігор з передчуття чекають наступного кроку від Sony в вигляді PS5.

Ігри

Складно перерахувати всі ігри для PlayStation, які користуються популярністю. Але точно можна сказати, що в цьому достатку цікаву для себе знайде кожен. Тематичний вибір величезний і різноманітний для будь-якого віку: екшени, бойовики, аркади, шутери - все чого ігроман забажає.

Sony співпрацює з багатьма відомими виробниками ігор. Як тільки компанія взяла курс на віртуальну реальність, компаньйони розробили відразу 50 нових ігор, в які можна грати, використовуючи VR-шолом і VR-контролер. І це не межа. Колекція постійно оновлюється і поповнюється. Також компанії переробляють ряд самих улюблених популярних ігор у віртуальний формат.

Список ігор, наданий нижче всього лише маленький перелік найкращих, які стали мега популярними буквально через пару місяців після виходу PS4 Pro.Bloodborne (посіла перше місце у геймерів. Потужна бойова стратегія, де крім інтригуючого сюжету і яскравою графіки, треба продумувати стратегію і тактику ведення бою);
The Order: тисячу вісімсот вісімдесят шість (в ній є все: магія, фантастика, містика. Ця гра більше схожа на фільм, в якому головний герой - сам гравець);
Infamous: Second Son (шикарний екшн з приголомшливою графікою і захоплюючим сюжетом);
Watch Dogs ( «Місто ваш!» - саме так можна описати цю неймовірну гру. Тому що ви хакер-авантюрист, якого чекають божевільні пригоди);
Murdered: Soul Suspect (Якщо ви дивилися фільм «Приведення», і він вас вразив, то ця гра вразить не менш, тому як саме цей фільм ліг в її основу);
Wolfenstein: The New Order (розкішна стрілялка з нетривіальним сюжетом і подіями);
Killzone: Shadow Fall (зачаровує графіка і захоплюючий сюжет трейлера приносять масу вражень і задоволення);
Knack (пригода, яке подобається і дорослим, і дітям);
Call of Duty: Ghosts (стрілялки - життя після апокаліпсису. Крута графіка і зачаровує авантюра);
Driveclub (автосимулятор, що дозволяє спробувати себе в ролі гонщика. Адреналін зашкалює, а графіка вражає).

Для наступної версії консолі буде також розроблено багато ігор, з ще більшими функціональними можливостями і яскравими сюжетами. Залишається тільки дочекатися Sony PlayStation 5 і, «прощай реальний світ!
  • 17.05.2017
  • 445 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar