СМС привітання з Новим роком 2017

СМС привітання з Новим роком 2017

Часу до новорічних свят залишилося не так багато. І тоді ця подія згуртує всіх вірою в світле і прекрасне майбутнє. У будь-якому віці ми чекаємо диво, здійснення бажань, радість і веселье. Передсвятковий настрій завжди змушує хвилюватися, презентувати подарунки, розсилати СМС з привітаннями, здійснювати сюрпризи.

У Новий рік часто неможливо додзвониться до своїх близьких і друзів з-за перевантаженій мережі. Але ви зумієте всіх привітати, якщо відправите їм смс з кращими побажаннями, наповненими теплом, щирістю і любов'ю. Всього декількома словами в цьому повідомленні можна сказати так багато! Рідні і наші друзі, які живуть далеко, з якими не виходить часто спілкуватися і давати їм тепло і турботу, дуже чекають від нас поздоровлень, щоб опинитися трошки ближче.

Новорічні СМС привітання:

***
З Новим роком вітаємо! Радість, щастя вам бажаємо! І посмішок, море сміху, і звичайно ж, успіху!

***
Падають повільно з неба сніжинки, під ноги лягають і повільно тануть. Тебе немає зі мною і тебе не вистачає. Як же хочу я в сніг звернутися і на твої долоні спуститися.

***
Прийми мої вітання з цим чарівним і найкращим святом на Землі! Нехай в Новому році з тобою завжди будуть удача й успіх!

***
У новорічний морозний день, нехай сніжинки в небі кружляють! І нехай дарують тобі лише любов! А мрії починають збуватися!

***
Хочу побажати тобі в Новому році жити, подібно шампанському - легко, хвилююче, красиво і граючи!

***
Нехай Новий рік, що наступив оберігає від нещастя, від усіх печалей і напастей! Нехай він подарує нам і всім надію, радості і щастя!

***
У Новому році бажаю душевної гармонії, спокійного розуму і краси тіла. Бажаю новорічного досконалості в усьому!

***
Не будь жадібним в словах, для вираження своїх почуттів, частіше говори про свою любов найдорожчим людям. У Новий рік потрібно стати ще ближче один до одного, посміхнувшись і поліпшивши настрій собі і близьким!

***
Бажаю в Новому році головного - виконання всіх бажань! Адже, коли збуваються бажання людини, він стає веселий, впевнений і щасливий!

***
Бажаю щедрого Нового року, який щастя принесе, і зірки в небесах запалить, і радість в дім твій принесе!

***
Нехай вночі в цей Новий рік, бажання загадати - а потім цілий рік, кожен день збуваються.

***
Новий рік нехай буде ласкавий, радість нам він принесе. Нехай надією він зігріє, а доля хай збереже!

***
Нехай сніжинки падають сміливо, побіліють вії твої! З новим роком! Тобі я бажаю, лише радості, щастя, любові!

***
Нехай на крижаній піднос, добрий Дідусь Мороз свій чарівний кубок ставить, в нього здоров'я він наллє, а закускою щастя нехай стане!

***
Непомітним скромним кроком Старий рік йде від нас. З Новим щастям, З новим роком Я хочу привітати вас!


Нам би дуже хотілося, щоб ці святкові СМС сподобалися вам і всім вашим близьким і друзям. Вітаємо вас з Новим 2017 роком! Бажаємо величезного щастя і відмінного настрою!
  • 03.08.2016
  • 618 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar