Смішні тости на Новий рік 2017

Смішні тости на Новий рік 2017

Приготуйтеся дізнатися найсмішніші і оригінальні тости 2017 року.

Коли свято в самому розпалі, то приходить час і для привітань. А куди ж без них? У цей момент ви можете привітати всіх своїх родичів, колег і близьких. Але ось головне питання полягає в тому - що казати? Якщо у вас немає природженого таланту оратора, то тоді доводиться готуватися заздалегідь.

Звичайно ж, хтось може і на ходу вигадати будь-який смішний тост і всім відразу стає весело. Тому, якщо ви та людина, що не знає, що говорити за столом, то дана стаття для вас.

Ви можете взяти їх за основу привітання, або ж просто запам'ятати. Складного тут нічого немає. Рік вогняного Півня вже на підході. Сам же Півень бажає вам щирого щастя, гори грошей і удачі. Тільки пам'ятайте, що Півня за хвіст не так вже й легко зловити, доведеться докласти чималих зусиль, щоб завоювати такий трофей. Але, якщо ви все-таки змогли це зробити, то везіння від вас вже ніколи не піде.З Новим роком вас, хлопці,
Постарайтеся менше пити,
Тому що дуже п'яних,
Ніхто не буде вас любити.
Знову чарку наливаємо,
Новорічний тост ми підіймаємо,
Дівчат ніжно обіймаємо,
Прокинутись з ними вранці побажаємо!

***

Бажаємо вам щоб Дід Мороз
Мішок здоров'я вам приніс!
Веселощів кожному роздав,
Підніс шампанського келих,
Забрав у мішок недуга, тугу,
І сховав де-небудь в лісі!

***

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди мають! За те, щоб ми теж були такими!

***

Як відомо, новий рік
Чудеса з собою несе,
Я одне таке чудо
Спостерігаю щороку.

Що в свято новорічне
Всі гроші зникають
Ну, як за помахом чарівної палички!

Тобі я побажаю
(Друзі, я вам бажаю)
Чудес зовсім інших -
Удачі, процвітання,
І гаманців тугих.

***

Напередодні Нового року Півня, я, звичайно ж, шлю вам полум'яний, як бенгальський вогник, і смачний, як перший ковток шампанського, привіт! А ще хочу нагадати, що півник як ніхто інший вміє пристосовуватися до нових умов ... І вам в 2017-му році прийдешньому я бажаю також зуміти пристосуватися і не проходити повз подарунків Долі!

***
Ну, навіщо ж Дідові Морозу або Санта-Клаусу олені, коли в цей раз він прекрасно може запрягти сани півнями? До речі, з Новим роком Півня! Нехай подарунки під ялинкою виявляться саме тим, про що ви мріяли! Нехай після довгих вихідних буде легко повернутися до роботи! Ну, а коли відзначимо всі новорічні свята, нехай скоріше настає
весна!

***
Новий рік потрібно зустрічати з справжніми друзями, і сьогодні я відчуваю себе впевнено і трохи задерикувато, щасливо і з цілим багажем надій на найкраще! Бажаю і тобі того ж, друже! Нехай Новий рік подарує тобі масу нових вражень і допоможе часто і широко посміхатися!

***
Наша компанія іскриться позитивом, немов феєрверк і здається, сьогодні кожному є, що сказати про наступаюче свято. З новим роком! Поки стрілки годинника ще не нагнали цифру дванадцять, я хочу привітати свого друга і побажати йому всього найкращого!

***
Нехай в новорічний, чарівний вечір, грають по дому відблиски від ялинкових куль і гірлянд, нехай морозний дух з вулиці бадьорить, а аромат мандарин - дражнить, нехай настрій в цей вечір танцює польку і на душі буде світло і спокійно! Я вітаю вас з Новим роком і бажаю самого нового, блискучого щастя!

***
Рівно опівночі настане Новий рік, в ньому нас чекає багато хорошого, а значить, зараз саме час подумати про те, що в новому році ми станемо щасливішими, виконаємо мрії і будемо кожну мить взаємно улюблені близькими нам людьми! Я вітаю вас з наступаючим Новим роком і бажаю завжди тримати ніс за вітром!
  • 24.03.2016
  • 2333 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar