Смішні сценки на новий рік 2017 для старшокласників

Смішні сценки на новий рік 2017 для старшокласників

Настають новорічні свята, а це означає, що школярам пора готуватися до Нового року, а точніше готувати смішні сценки на Новий рік 2017. Для старшокласників не складе особливих труднощів придумати подібні сцени самостійно. А можна новорічні міні сцени знайти в різних джерелах.

Ось один із прикладів готової новорічної сценки.

Новорічна кіберсказка.

Жив на світі один вебмастер. Напередодні Нового року прийшла до вебмастера біда. Хтось зламав його пароль в одному сайту. А все це тому, що пароль був простий, який може зламати будь-який першокласник. І змінили на його сайті все, а відновлювати попередні дані дуже довго. Буде потрібно цілий місяць на це. А Новий рік настане зовсім скоро. Якщо до свят вебмастер не відновить дані, його звільнять з роботи. Довго вебмастер переживав, але розумів, що винен сам - не варто простий пароль ставити до сайту. Ох вже ці китайські хакери ... Що тепер робити далі ?! Вебмайстер так засмутився, що не знав, що йому робити тепер. Але раптом йому в голову прийшла гарна думка - написати листа Діду Морозу.Дід Мороз: Мдааа ... Треба допомогти бідоласі, не зможе він впоратися самотужки. Та й поганих хакерів треба покарати як слід.

А в цей час веб-майстер остаточно засмутився, сидить намагається відновити всі дані. Несподівано до нього приходить Дід Мороз.

Дід Мороз: Не переживай ти так. Зустрінеш ти Новий рік у колі своїх друзів.

Вебмайстер: Але як? Тут працювати над цим весь місяць. Не можна тут ніяк все відновити, адже у мене немає копії бази даних. А щоб почати все заново, навіть десяти чоловік не вистачить.

Дід Мороз: А ну-ка, дай старий дід спробує.

Сів Дідусь Мороз за комп'ютер. Як розігнав він процесор до максимуму. Як збільшив він продуктивність ПК. Ударив раз Дід Мороз своїм посохом по комп'ютеру. Засяяв комп'ютер, і відновилися всі дані в одну мить.

Вебмайстер: Дякую тобі велике!!! Виручив мене, дідусь!

Дід Мороз: Ти краще швидше пароль то міняй, а я поки китайців покараю.

Стукнув знову Дід Мороз посохом по підлозі, а у хакерів в Китаї в цей момент перестали куллери працювати в процесорах. Почали комп'ютери зависати, після чого зовсім вимкнулися і не змогли включитися. Але не зрозуміли вони хакери, в чому справа-то. Але це вже зовсім інша історія.

Вебмайстер нарешті таки поміняв пароль і пішов святкувати Новий рік зі своїми друзями. Більше ніколи вебмастер не використовував прості паролі, а на своєму ПК став постійно оновлювати антивіруси на сайті.

Тут казочці кінець, а хто хакер, спамер, зломщик і т.п Дідусь Мороз передає привіт.

А хто не буде слухатися і буде хуліганити, до того прийде Дідусь Мороз і спалить материнську плату в процесорі.
Даний сценарій ідеально підійде для тих старшокласників, які навчаються в класах з ухилом на точні науки.
  • 14.10.2016
  • 20462 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar