Смішні передбачення на Новий рік 2017

Смішні передбачення на Новий рік 2017

Дуже важливо на таке велике свято, як Новий рік бути у всеозброєнні. Один з варіантів, це запастися жартівливими прогнозами, щоб в потрібний момент повеселити друзів і знайомих.

Можливо деякі з тих, що ми для вас склали, ви візьмете на озброєння і розвеселити новорічну компанію дотепними пророцтвами.

Гадаємо на рік Півня

Найцікавіші гадання проходять на Різдво і Новий рік. Але це заняття не для компанії. Прочитати гнітючий прогноз гостю від провісників, теж верх невихованості. А ось розважити друзів смішними прогнозами - це саме те. Ми зібрали для вас самі жартівливі передбачення, які вдосталь розважать ваших новорічних гостей.

1. Потрібно нарізати маленьких листочків і пронумерувати їх. Клеїмо кожен номер на дно склянки з напоями і розносимо на підносі гостям. Випивши, гості по черзі називають свій номер, а ви зі списку читаєте що з ним станеться в 2017 році

2. Наберіть і роздрукуйте фантики з жартівливими астрологічними фразами. Загорніть цукерки і покладіть у вазу з апельсинами

3. Знайдіть трохи зайвого часу і спечіть печиво з передбаченнями - класичний китайський прийом

4. Якщо роздобуде в продажу шарлатанські гадальні карти з жартівливими фразами, буде ще веселіше. Головне, щоб серед гостей не було людини, яка вважає себе справжньою ворожкою

Пророцтва кожному знаку Зодіаку

Почніть з фрази: «Хто у нас Півень?» - Сміх гарантований. А потім згадайте, що немає такого знака Зодіаку і продовжите читати традиційний, але веселий гороскоп.

Риби. У 2017 році вам не рекомендується мовчати. І завдяки цьому ви повернете собі все, що втратили в 2016. Одні зустрінуть любов, іншим дуже пощастить в кар'єрі, а треті мають поділитися везінням зі Стрільцями.

Водолії. В цьому році, після півня, ви будете головною фігурою. Будь-які ваші міркування візьмуть за мудрість, тільки користуйтеся цим в міру, інакше кулі можуть швидко закінчитися.

Козероги. Півень явно вас не милує. Вам буде складніше всього наступного року. Сподівайтеся на краще.

Стрільці. Вам необхідно навчитися грати на баяні, інакше вас перестануть сприймати серйозно оточуючі. І тягніть либу, шеф любить ідіотів.

Скорпіони. Буде бажання бризкати отрутою, але його катастрофічно не вистачатиме. В цьому випадку візьміть книжку і будьте слухняною, не завжди ж бути крутими.

Ваги. Залишайтеся собою, рівновагу у вашому щасливому житті не буде порушено. Беріть на тренуванні гирі поважче. І до кінця 2017 ваші банки стануть такими, як ви мріяли.

Діви. Рівно половина дів заволодіє чоловічим серцем і використає його по повній, решті ж половині доведеться підібрати це серце і лікувати.

Леви. Настають часи великої здобичі. Головне сидіти в кущах тихо, затамувавши подих, і якщо ви не гикнеться, то удача сама кинеться вам в пащу.

Раки. Загорніть рукави на щупальцях вище. Цього року вам доведеться ішачити за весь гороскоп. Особливо остерігайтеся задиристих Пітухів. Але якщо сидіти тихо, то один наряд поза чергою може проскочити повз вас.

Близнюки. Ви самі не будете знати, що хочете. І це буде докучати не тільки вам, все навколо будуть вас жаліти, бачачи як ви стогніть по дрібницях. Вихід один - знайти такого ж зануду і плакатися один одному.

Тельці. Вам визначено в цьому році бути чесними і приймати всі удари на себе. Займіться благодійністю. Допоможіть грошима, наприклад, Левам.

Овни. Якщо причепити на вудці морквину перед очима, то можна непомітно проскочити всі неприємності майбутнього року. Вірте в мрії, і не намагайтеся себе переконати.

Циганські передбачення

З дитинства у нас відклалося, що цигани вміють гадати. Але ось ми виросли, і розуміємо, що це лише один з видів бізнесу в світі. Але це не привід, щоб не скористатися цим повір'ям і не розіграти гостей.Надягаємо квітчастий одяг, спідниця повинна бути довгою, можна одягнути відразу кілька спідниць. Роздобудемо кольорову хустку і довгі сережки. А взагалі можна надіти всю біжутерію, що знайдете у себе вдома - не прогадаєте.

Якщо знайдете бубни, образ буде просто неповторним. А тепер ходимо по колу і передбачаємо кожному його долю. Заучувати не обов'язково. Увійшовши в образ через кілька ворожінь, вас буде вже не зупинити. Смішні пророцтва самі по собі будуть литися з ваших вуст.

Жартівлива гра в Ворожіння

Це цікаве смішне ворожіння обов'язково сподобається вашим гостям. Хтось повинен взяти на себе роль ведучого. Беремо дві шапки, в одній повинні знаходиться заздалегідь підготовлені цікаві питання, а в іншій відповіді на них. Дуже часто пророкування потрапляє в точку і викликає загальне захоплення. Це ворожіння подобається всім, від найменших до найбільших дорослих.

Чорний ящик

Потрібно взяти коробку і пофарбувати її в чорний колір, можна обернути чорним папером. Гості повинні по одному з виразом прикинутися екстрасенсорному і постаратися вгадати, що лежить в «чорному ящику». Якщо вгадування триватиме занадто довго, тамада повинен зробити підказку. Виходить смішно і цікаво. За спроби вгадати фальшивих екстрасенсів нагороджують заохочувальними призами, а приз, що в чорній коробці, вручають тому, хто вгадав що там.
  • 31.08.2016
  • 3656 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar