Скільки днів залишилося до Нового року 2017

Скільки днів залишилося до Нового року 2017

Скільки днів залишилося до Нового року 2017? Звісно, подібне питання хвилює всіх дітей без винятку, так, напевно, і деяких дорослих теж. Адже Новий рік - вкрай довгоочікуване і дуже хвилююче свято, що не залишає байдужими навіть найзапекліших скептиків.

Отже, якщо і Вас турбує питання: «Скільки днів залишилося до Нового року 2017?», Або якщо Ваша дитина постійно задає Вам аналогічне питання, то просто відкрийте головну сторінку сайту, і Вам все стане ясно.

Секрети проведення ідеального свята

Зрозуміло, в сім'ях, де є діти, головними «фігурантами» новорічного свята стають діти. Найчастіше, саме тільки для них і купується жива ялинка, і саме для них дорослі і запрошують Діда Мороза на будинок.

Але що робити, якщо до найголовнішого свята ще не скоро, а дитина вже зараз хоче побачити новорічне диво?

Звичайно, створити його за допомогою наступних порад:

Напишіть спільно з дитиною листа Дідові Морозу;

Врахуйте, що це повиний бути лист, а не електроний. Тому поставтеся до написання послання для головного чарівника всієї країни з особливою серйозністю. Нехай Ваша дитина ретельно продумає текст листа і доповнить його своїми найулюбленішими малюнками.

Створіть спільно з дитиною новорічні іграшки;

Безумовно, зараз в магазинах можна знайти будь-які новорічні іграшки, причому на будь-який смак і на будь-який гаманець. Але як би вони не були гарні, у них у всіх є один недолік: подібні іграшки не мають «душі». Якщо ж Ви витратите трохи часу на виготовлення власних іграшок, то їх «тепло» буде постійно гріти Вас і Вашої дитини довгими зимовими вечорами.

Продумайте і пропишіть спільно з дитиною новорічне меню 2017;

Зрозуміло, якщо Ваш малюк зовсім малий, то Ви не зможете залучити його до реалізації подібного ради. А ось вже з школярами можна цілком вирішувати аналогічні «дорослі» справи. Тим самим Ви навчіть свою дитину мислити самостійно і додасте йому впевненості у власних силах.

Розкажіть дитині про історію виникнення Нового року.

У тому випадку, якщо Ви перепробували всі способи, а Вам «а чому» продовжує задавати Вам питання: «Скільки днів залишилося до Нового року 2017?», То розкажіть йому про історію виникнення цього свята. Більш того, запропонуйте дитині поділитися новими знаннями зі своїми друзями. Напевно, подібна інформація зможе захопити дитину настільки, що він на якийсь час забуде свій улюблений питання, і Ви отримаєте довгоочікуваний відпочинок.

Історія виникнення новорічного свята.

Коли саме почав святкуватися дане свято в язичницької Русі - невідомо. Однак за деякими даними він відповідав початку весни. Після того ж, як відбулося хрещення Русі, святкування Нового року було перенесено на 1 березня. Так було аж до того моменту, поки церква не змінила початок року, встановивши в якості «відправною» точки 1 вересня.

«Сучасний» ж вид новорічного свята надав Петро I в той момент, коли видав указ про перенесення початку року на перше січня.

Останні серйозні зміни, що торкнулися новорічного свята, датуються 1929 роком. Саме тоді радянська влада скасувала Різдво і незмінний його атрибут - ялинку. Тільки на кінець 1935 року, новорічні іграшки та інша святкова атрибутика повернулися в будинку простих людей.

З того часу і до сьогодні Новий рік залишається самим радісним, щасливим і дивним святом.

Не забувайте постійно відстежувати на нашому сайті, скільки саме днів залишилося до Нового року 2017.
  • 19.08.2016
  • 256 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar