Шуби: хутряні тренди зими 2017

Шуби: хутряні тренди зими 2017

Шуба - дуже потрібний предмет гардероба, а частіше навіть для жінок ще й улюблений. Адже з її допомогою можна чудово показати всі свої достоїнства, свій смак. До її вибору потрібно підходити грамотно і з особливою увагою.

Модні шуби 2017

Ми готові вам запропонувати в нашій статті тільки найкращі хутряні тренди 2017 року. Хутряна куртка або коротка шуба, довжина якої сягає талії, стала трендом нового сезону. Поєднується така річ практично з будь-яким елементом гардеробу, а своїй власниці надає жіночність. Будь-яка довжина спідниці ідеально буде поєднуватися з хутряною курткою. Якщо ж для вас головне, щоб шуба була теплою і добре зігрівала, то варто звернути увагу на класичні варіанти середньої довжини і більш довгі шуби.

Норка і шиншила залишаються як і раніше на піку популярності. Але можна вибрати і інше хутро на свій смак. Головне, щоб у шуби була нейтральна фактура і лаконічність. Ідеальним варіантом стане середня довжина. У поєднанні зі спідницею, шуба повинна збігатися з нею по довжині, або прикривати її низ.

Більш м'які кольорові тони хутра були представлені на показах модними будинками. Пастельні відтінки відкриті для експериментів з образами. Але не варто відмовлятися і від більш незвичайних квітів, таких як синій, зелений, бордовий. Якщо ж шуба вам ні до чого, то хутро ви дуже любите, то можна використовувати на додаток до свого образу аксесуари з даного матеріалу. Наприклад, горжетки і шарфи з хутра. Багато пальт на своїх рукавах і комірах прикрашені хутром. Часом вони навіть може з'явитися знизу у курток, або прикрасити жакети і сукні. Пальто стало не менш популярними в цьому сезоні. При цьому з хутра можуть бути окремі деталі, які прикрасять звичайнісіньке, а може і незвичайне декороване пальто. Штучне хутро також не здає свої позиції і пропонує різні варіанти предметів гардероб зимового сезону.
  • 28.06.2016
  • 267 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar