Що подарувати тещі на Новий рік 2017

Що подарувати тещі на Новий рік 2017

Стереотип про те, що відносини між одруженим чоловіком і його тещею повинні бути важкими, напруженими і холодними так щільно укоренилися в суспільстві, що вже ніхто інших варіантів і не розглядає.

Але цей стереотип не відповідає реальності, адже відносини між тещею та чоловіком її дочки можуть бути теплими, відкритими і дружніми. Однак якими б не були їхні стосунки, чоловік в обов'язковому порядку повинен дарувати подарунки тещі на Новий рік 2017.
Пам'ятні подарунки

У цей день чоловік може презентувати ще який-небудь пам'ятний подарунок, який завжди буде нагадувати їй про те, який у неї хороший зять. Однак до вибору такого подарунка потрібно підходити особливо ретельно.

1.Фарфорова статуетка у вигляді півня. Так як 2017 рік у китайському календарі асоціюється з півнем, то всі новорічні подарунки можуть бути пов'язані з цим птахом. У цьому випадку ідеальним вибором стане статуетка у вигляді червоного півня, зроблена з порцеляни. Напередодні Нового Року подібні статуетки будуть представлені у всіх магазинах сувенірів і подарунків. Так що з пошуком такого презенту проблем виникнути не повинно.
2.Годинники з гравіюванням. Хтось може сказати, що годинник - це не дуже вдалий презент для жінки. Однак це зовсім не відповідає дійсності. Цей аксесуар є універсальним подарунком. Тому кожен чоловік може подарувати своїй тещі годинник з гравіюванням, які стануть чудовим пам'ятним подарунком.
3.Підлогова ваза. Не менш хорошим подарунком для тещі на Новий рік 2017 стане стильна підлогова ваза і квіти. Такий презент буде доречний з будь-якого приводу. Свято, що відзначається в ніч з 31 грудня на 1 січня, не є винятком.
4.Картина. Ще один чудовий пам'ятний подарунок, який чоловік може вручити тещі на Новий рік. При цьому на картині може бути зображено все що завгодно.

Практичні подарунки

Так як багато дорослих жінки хочуть отримати з будь-якого презенту максимум користі, то кожен чоловік може піднести своїй тещі на Новий рік дійсно практичний презент. Однак для подарунка потрібно підібрати таку річ, яка дійсно буде приносити користь.

1. Постільна білизна. Цей універсальний подарунок, в практичності якого не можна сумніватися, ідеально підійде для того, щоб вручити його мамі дружини на Новий рік 2017. Щоб презент відповідав тематиці свята, можна підшукати білизну, розмальовану півнями.
2. Набір посуду. На кухні в кожної господині повинно бути присутнім відразу кілька наборів посуду. Саме тому будь-який одружений чоловік може подарувати мамі своєї дружини на Новий рік якісний набір посуду.
3. Набір сковорідок. Замість набору посуду, чоловік може презентувати тещі на Новий рік сучасні сковорідки. Вони також стануть у пригоді на кухні будь-якої господині.
4. Кавовий набір або чайний сервіз. Хтось може сказати, що подібні подарунки відносяться до числа банальних подарунків, але вони не втрачають своєї актуальності. Кавові або чайні набори ідеально підійдуть для того, щоб презентувати їх на Новий рік тещі.

Оригінальні подарунки

Якщо чоловік хоче здивувати свою тещу на Новий рік, то він може презентувати їй той чи інший оригінальний подарунок. Але щоб дійсно здивувати мати своєї дружини, чоловікові необхідно підібрати для неї те, чого вона точно не буде чекати.

1. Портрет по фотографії. Зять може здивувати тещу, піднісши їй портрет, виконаний по фотографії. Однак написання портрета потрібно довірити професіоналам, щоб мама не образилася на неякісну роботу.
2. Білет в театр. Незалежно від того, чи любить теща театр, зять може подарувати їй на Новий рік 2017 квиток. Такий подарунок точно здивує її.
3. Кулінарний майстер-клас. Кожному чоловікові повинно подобатися, як готує його теща.
Але немає меж досконалості. Тому сертифікат на проходження майстер-класу від досвідченого кухаря стане чудовим подарунком на Новий рік 2017.

Матеріальні подарунки

Кожен чоловік, який хоче поліпшити відносини зі своєю тіткою, може піднести їй на Новий рік 2017 який-небудь дорогий презент. Це не означає, що за допомогою дорогого подарунка можна буде купити її любов. Але такий презент стане чудовим проявом поваги.1. Путівка на відпочинок. Приголомшливим подарунком на Новий рік від зятя тещі стане путівка на відпочинок. При цьому можна вибрати абсолютно будь-який напрямок для поїздки. Тут все залежить від особистих переваг і фінансових можливостей.
2. Побутова техніка. Сучасна побутова техніка значно полегшує життя людей. Тому зять, щоб полегшити життя своєї тещі, може подарувати їй на Новий рік 2017 якісну сучасну побутову техніку, наприклад, пилосос.
3. Подарунковий сертифікат. Якщо чоловік не знає, що можна презентувати матері своєї дружини на Новий рік, то він завжди може вручити їй подарунковий сертифікат в той чи інший магазин. Таким чином, теща сама зможе вибрати собі подарунок.
4. Масажне крісло. Якщо зять готовий витратити чималі гроші, щоб порадувати свою тещу на Новий рік, то він може подарувати їй сучасне масажне крісло. Від такого подарунка вона буде в захваті.
  • 24.03.2016
  • 166 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar