Що подарувати співробітницям на 8 березня 2017 року

Що подарувати співробітницям на 8 березня 2017 року

Що подарувати на 8 березня 2017 колегам (співробітницям)

8 день першого весняного місяця - привід чоловічої частини колективу прокинутися від зимової сплячки і здивувати своїх колег жінок невеликими приємними сюрпризами. У статті представлені ряд ідей для подарунків жіночій половині свого офісу в день 8-го березня.
Не чекайте, коли в магазинах не буде можливості ногу поставити від великої кількості відвідувачів або потрібного товару, який розкуповують в останні хвилини перед святом.

Що може подарувати чоловік колезі жінці

Занадто багато факторів можуть перешкодити чоловікові підібрати правильний і приємний подарунок співробітниці або співробітницям компанії, в якій він працює. Деякі речі дарувати колегам просто непристойно. Тут на допомогу загубився серед стелажів людині приходять кондитерські вироби. Шоколад і цукеркові набори ідеально впишуться в будь-яку обстановку і неодмінно сподобаються жінці.

Якщо є бажання подарувати спиртний напій, то варто віддати перевагу або лікеру, або неміцний провину. Якщо має бути привітати багато дам колег відразу, то невеликі банки доброї кави, смачні шоколадні цукерки або хороший фірмовий чай врятують становище.

Можна пройтися по відділах, де представлені всякі дрібниці для створення домашнього затишку - свічки, ароматичні палички, невеликі сувеніри та інші корисні в господарстві речі. Жодна жінка не встоїть, побачивши такого презенту. Також сюди можна віднести незвичайні форми для льоду, підстаканники і підставки.

Офісна робота також допомагає сильній половині людства знайти тему для ідеального подарунка колегам. Великий асортимент святкової тематичної поліграфії представляє свободу вибору - органайзери, записні книжки і інше. Також робітницям пера і комп'ютера сподобаються флеш карти в незвичайному оформленні або такі нестандартні подарунки як USB множники у вигляді квіткового букета.

Подарунки від жінок для колег по роботі

Для дам немає меж і обмежень у виборі подарунка своїй колезі. Дрібниці гардероба (колготки, панчохи, носові хусточки і великі хустки на шию), засоби для прийняття ванн і душа, дзеркальця і різні креми для рук.

Багато пані мають свій автомобіль, де регулярно необхідно перевозити купу дрібниць (дитячі речі, засоби по догляду, косметика та інше). Можна полегшити цей процес і подарувати спеціальні органайзери для зберігання таких речей або автомобільну підставку для телефону, наприклад. Любителькам високих каблуків дуже сподобається спеціальна накладка, за допомогою якої вони зможуть зберегти свої туфельки.

Ще, як один з варіантів приємного сюрпризу колезі до 8 березня, виступає скарбничка. Можна здивуватися, наскільки зараз великий асортимент цих корисних дрібничок - електронні, інтерактивні, смарт скарбнички і т. Д.

Що подарувати співробітницям від колективу

Практично в усі компанія прийнято приділяти увагу жінкам - співробітникам в день восьмого березня. Помилитися з вибором універсального подарунка в цьому випадку дуже легко. Розгляньте подарункові сертифікати різних категорій товарів - салонів краси, дрібної побутової техніки, електроніки, косметики та парфумерії. Для невеликого колективу можна влаштувати спільне відвідування кіно чи театру, а також спа центру.

Вибір подарунка може бути обмежений лише фінансовою стороною. Якщо обмежень особи немає, то електронні фото рамки та книги, настінні годинники, шкатулки і кузовки з дерева, френч-преси для кави можуть підійти як дійсно універсального подарунка.
Ну і не варто забувати про основний і популярний подарунок жінкам співробітницям - посуд. Тут вибір насправді величезний - винні келихи, форми для запікання з розжареного скла, графини і невеликі вази для овочів і фруктів. Можна піднести недорогу побутову техніку, наприклад, тостер або йогуртницю, ручний міксер або кавомолку.

Яким би не був подарунок, не забудьте підготувати вірш як привітання. Воно завжди буде доречно.
  • 02.08.2016
  • 112 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar