Що подарувати хлопцеві на день Святого Валентина 14 лютого 2017 року

Що подарувати хлопцеві на день Святого Валентина 14 лютого 2017 року

Що подарувати хлопцеві на 14 лютого (день святого Валентина)

Уже багато років День Святого Валентина регулярно відзначає вся планета. Закохані готують своїм половинкам найрізноманітніші подарунки і сюрпризи, намагаючись здивувати і вразити їх.

Традиція дарувати невеликі презенти улюбленим в цей день ще довго не зміниться, але також не зникне проблема вибору подарунка для коханого хлопця. У цій статті ми спробуємо дати деякі рекомендації з підбору правильного подарунка на День Закоханих, щоб він сподобався одержувачу і не «вдарив» сильно по фінансам молодої дівчини.

Дорого увагу!

Як не дивно, але 14 лютого є таким особливим святом, коли не обов'язково шукати дорогі речі, які можна піднести коханому. Це день, коли дівчина може ще раз зізнатися хлопцеві в своїх почуттях, показати силу своєї любові і прихильності. Навіть невелика дрібниця, але подарована від щирого серця, стане символом усіх цих емоцій.

Найпростішим і дуже приємним способом любовного визнання є валентинка. Ця невелика листівка, яку можна купити в будь-якому магазинчику напередодні свята або зробити самому, сподобатися навіть запеклому скептику. Її можна зробити у формі серця або святково оформити, вибір стоїть за Вами.

Оригінально буде виглядати подарунок, який отримав символічну назву «Закоханий кактус». Причому, найчастіше це ніяк не відноситься до рослини, так як після всіх маніпуляцій живу квітку може загинути, але ж ми цього не хочемо. В якості основи можна взяти квітка у формі серця або виліпити її з пластиліну або іншого пластичного матеріалу. Після акуратно прикрасити «стебло» пелюстками - сердечками, натягнутими на зубочистки. Якщо дозволяє композиція, на ній можна розмістити фотографію.

Наступний метод - творчий. Якщо дівчина любить і вміє співати, то пісня як любовне визнання в цей день буде до речі. Якщо немає вокального таланту, можна написати вірш або щогодини відправляти любовні послання на мобільний коханого. А якщо Ваша половинка знаходиться в цей святковий день поруч, просто шепніть йому на вушко щось приємне. Замість SMS можна написати романтичні записки і розкласти їх по всьому будинку, а також в кишені одягу. Якщо хлопець ставиться до Вас також, як Ви до нього, то будь-який з цих способів доставить йому приємні емоції.

Смачні подарунки

Смачне святкове блюдо - воістину універсальний подарунок. Шлях до серця чоловіка може і не завжди лежить через шлунок, але поїсти сильна стать любить. У День закоханих проявіть фантазію і прикладіть зовсім небагато зусиль, щоб приготувати щось смачне або оригінальне. Ваш подарунок впишеться в будь-яку обстановку, якщо буде прикрашений візерунками з сердечок (як «фарб» можна використовувати майонез або крем) або викладений у формі цього універсального символу любові.

Не потрібно турбуватися, якщо немає можливості або таланту щось приготувати самостійно. Тут важливо подати блюдо (навіть з ресторану) святково і красиво.

Корисні подарунки для комп'ютера

Цей метод вимагає нехай і не великих, але все ж фінансових витрат. Зате Ви безумовно зробите приємний сюрприз своєму хлопцеві. Комп'ютер міцно зайняв місце в житті сучасної людини. На щастя людей, які сумніваються у виборі подарунка, завжди є, що додати або докупити до наявної комплектації. Наприклад, USB флеш карта пам'яті. У народі - флешка. Асортимент оформлення просто величезний. Звертайте увагу на функціональність і продуктивність і тоді точно зробите актуальний подарунок. Форма носія в формі серця в даному випадку недоречна, але це тільки привід додати красиву романтичну листівку до Вашого подарунку.

Не менш корисним подарунком напередодні Святого Валентина стане бездротова миша або USB розгалужувач. Ваша кохана людина обов'язково зрадіє такій приємній дрібниці.

Подарунки для сильного хлопця

У цю категорію можна віднести величезне число видів спорт інвентарю. Придивіться до вітрин спортивних магазинів і що-небудь цікаве неодмінно знайдете.

Вибір чоловічих подарунків на День всіх Закоханих, в принципі, необмежений. Ремені, гаманці, корисні інструменти для господарських хлопців, парасольку або брелок - все це в достатній кількості представлено на вітринах магазинів. Автолюбителям можна подарувати який-небудь невеликий аксесуар для автомобіля.
  • 02.08.2016
  • 223 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar