Що подарувати друзям і родичам на Новий Рік 2017?

Що подарувати друзям і родичам на Новий Рік 2017?

Що подарувати на Новий Рік 2017?

Те, що Ви даруєте своїм рідним і близьким, знайомим і колегам, може розповісти про Вас досить багато. Наприклад, якщо у великій кількості закуповуються сувеніри та невеликі дрібнички, значить людина просто дуже зайнятий, щоб проводити більш ретельні пошуки подарунків. А ось молоді парочки чекають передодня Нового Року та Різдва, щоб здивувати один одного будь-яким несподіваним сюрпризом. Люди, які цінують практичність і раціональність, ніколи не подарують магнітик. Від них варто чекати щось потрібне і необхідне в роботі (при цьому, не завжди святкове і красиве).

Що дарувати колегам?

При виборі подарунка для родичів виникає набагато менше труднощів, ніж при виборі подарунка колегам. З цими людьми Вас пов'язує регулярне спілкування і робочий процес. Якщо вибір був зупинений на десятці однакових сувенірів, не думайте, що зможете таким чином подарувати їм найголовніше - святковий настрій. А ось коробка з ялинковими прикрасами стане не тільки приємним сюрпризом, але і допоможе новорічного дерева Вашого колеги стати більш ошатним.

Навіть календар може виявитися хорошим подарунком, якщо на ньому зображений символ наступаючого року або красиве побажання. Для тих, хто хоче піднести сюрприз всім і задовольнити їх побажання, є солодкі корпоративні подарунки. Цукерки та шоколад люблять усі. Тим більше, що до складу цукеркового набору входять солодощі на будь-який смак - Ви неодмінно порадуєте кожного.

Універсальними ніяк не можна назвати такі подарунки як духи або косметика - помилитися з брендом, кольором або запахом дуже легко. Також радимо відмовитися від дорогих подарунків - таким чином Ви можете поставити в незручне становище свої колег, у яких немає такої можливості.

Для родичів і друзів

Знайти потрібний і приємний подарунок для друга або родича трохи легше, так як є уявлення про смаки та вподобання, а також можна ненароком запитати у нього, чого б йому хотілося отримати в дар на Новий Рік. Тут можна сміливо дарувати як косметику, так і парфумерію. Бюджет також стає трохи ширше і можна розглядати невелику побутову техніку або електроніку.

Чи не буде забувати і про малюків. Якщо Ви подаруєте дитині те, що пов'язано з його захопленнями, будьте впевнені, що не помилитеся. Не забудьте тільки про упаковку - яскрава барвиста обгортка і великий бант неодмінно прикрасять будь-яку іграшку або інший подарунок.
  • 02.08.2016
  • 394 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar