Що подарувати дружині на Новий рік 2017

Що подарувати дружині на Новий рік 2017

Як вибрати подарунок дружині на Новий рік 2017

Саме люблячий чоловік частіше за інших родичів помиляється з вибором новорічного подарунка для своєї другої половинки. І справа тут не в тому, що чоловік просто не хоче догодити дружині, а справа в тому, що жінка пред'являє до свого чоловіка завищені вимоги.

Тобто якщо, припустимо, своїм подругам жінка ще може сказати, що їй хочеться отримати в якості новорічного подарунка, то своєму чоловікові вона цього точно не скаже. Адже кожній представниці прекрасної статі хочеться, щоб друга половина розуміла її не просто буквально з півслова, а й зовсім без них.

Як дізнатися, що хоче отримати дружина на Новий рік 2017

Насправді не існує універсальної поради, яка допоможе дізнатися, що хоче отримати на Новий рік дружина. Так як всі сім'ї різні, і у всіх є свої правила і закони взаємодії подружжя. Однак все-таки є два перевірених шляха, по яким люблячий чоловік може піти, щоб точно дізнатися, що подарувати дружині на Новий рік 2017. Шлях перший - запитати прямо. Природно, даний шлях не передбачає ніяких сюрпризів, оскільки чоловік конкретно розпитує, і жінка розуміє, на що вона може розраховувати.

Однак якщо чоловік проявить фантазію і доповнить свій очікуваний подарунок якимось несподіваним презентом, то його жінка буде просто щаслива. Наприклад, якщо в якості «очікуваного» новорічного подарунка виступає сумочка, то всередині неї можна заховати симпатичний брелок, який зображає символ 2017 року. Шлях другий - бути уважним. Напевно кожна жінка ще задовго до святкування Нового року починає робити своєму коханому чоловікові всілякі натяки. Наприклад, вона скаржиться, що її фен почав погано працювати. Якщо чоловік буде уважно ставитися до подібних словами, то він точно дізнається, який оригінальний подарунок дружині на Новий рік піднести.

Що подарувати дружині на Новий рік 2017

Після того, як чоловік проведе попередню «розвідку», він або точно дізнається, що подарувати коханій на Новий рік, або він отримає орієнтир і зрозуміє, в якому напрямку йому далі рухатися. Але що робити тому подружжю, чиї половинки наполегливо мовчать? Їм залишається діяти тільки на свій розсуд, вибираючи подарунок на власний смак.

І які рекомендовані новорічні презенти можуть виступати:

- ювелірні прикраси або хороша біжутерія;

При виборі ювелірних прикрас чоловікові в ідеалі слід керуватися словами відомої пісні: «Кращі друзі дівчини - діаманти ...» У тому ж випадку, якщо фінансові можливості чоловіка не дозволяють придбати подібні прикраси, йому слід зупинити свій вибір на якісній біжутерії. Зрозуміло, всі жінки різні, і хтось із них напевно буде щасливий отримати в подарунок і просту золоту прикрасу. Однак якщо ваша жінка не з такого числа, то краще не ризикуйте.


Біжутерія в подарунок на Новий рік

- сертифікати в SPA-салон або в масажний салон;

Знову ж в ідеалі такий незвичайний новорічний подарунок дружині слід підносити з розумом, оскільки він може принести так само як задоволення, так і розчарування. Наприклад, ваша дружина - інтроверт, який не любить шумних людських зборищ. Відповідно, набуваючи сертифікат, вам потрібно дізнатися, коли саме в салоні за статистикою збирається найменшу кількість людей. І зворотна ситуація: ваша дружина не може прожити і години без дружнього спілкування. В такому випадку ви повинні придбати сертифікат на дві особи, і або скласти компанію дружині, або відпустити її відпочивати з подругою.

- електричні прилади;

Багатофункціональні фени, праски, плойки, різні масажери - то, що стане в нагоді будь-якій жінці, і це те, що напевно їй сподобається.

- аксесуари;

В даному випадку все знову не так просто, як може здатися на перший погляд. Наприклад, ви знаєте, що ваша дружина мріє про нову сумочку. Але ви знаєте, коли і з чим вона буде її носити? До якої пари взуття, або до якого одягу вона повинна підходити? Якого розміру повинна бути нова сумочка, і яке у неї має бути призначення (вихідна, повсякденна)? Якщо ви точно знаєте відповіді на всі ці запитання, то ви можете сміливо відправлятися за покупкою. Якщо ж ви не впевнені, то виберіть інший новорічний подарунок, припустимо, новий шарфик.

- новорічні подарунки, пов'язані з хобі.

Подружжя, чиї дружини пристрасно захоплені якимось хобі, практично можуть не хвилюватися, що їх новорічний подарунок не сподобається жінці. Так як будь-яка річ, відповідне заняття дружини, точно їй знадобиться. Наприклад, якщо ваша дружина любить малювати, нові фарби або новий мольберт можуть стати відмінним подарунком.

Ну і, звичайно, люблячий чоловік повинен пам'ятати про те, що подарунок дружині слід купувати заздалегідь. І якщо він буде вибиратися з любов'ю, то він точно і буде прийматися з вдячністю. Зустрічайте Новий рік 2017 сімейному колі і в гарному настрої, щоб весь рік, що наступив насолоджуватися сімейним ідилією.
  • 11.09.2016
  • 553 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar