Що подарувати чоловікові на Новий рік 2017

Що подарувати чоловікові на Новий рік 2017

Як вибрати подарунок чоловікові на Новий рік 2017

Новий рік практично в усіх країнах світу асоціюється з душевним, домашнім святом. І особливо цінний він для тих сімей, які зовсім недавно створили новий осередок суспільства, так як зазвичай молодята намагаються проводити разом весь свій вільний час. При цьому обмін новорічними подарунками - обов'язковий атрибут даного свята, якого з нетерпінням чекають не тільки діти, а й дорослі люди.

Що подарувати чоловікові на Новий рік 2017, якщо ви недавно одружені

Доведений факт: скільки б років не було молодятам, але вони все на початку сімейних відносин поводяться ідентично. Тобто чоловіки намагаються прислухатися до своїх дружин і балувати їх. А жінки створюють затишок в домі і прикладають всіх зусиль, щоб зробити свого чоловіка щасливим.

У зв'язку з цим в якості оригінального подарунка чоловікові на Новий рік може виступати святково накритий стіл. Особливо цінний такий презент буде в тому випадку, якщо молода дружина до цього моменту не балувала чоловіка своїми стравами домашнього приготування. Так само молода дружина може подарувати своєму коханому на Новий рік чарівний еротичний вечір. І для цього навіть не доведеться весь день проводити на кухні, оскільки трохи фантазії, піна для ванни, свічки і ароматичні масла допоможуть жінці створити не просто інтимну і романтичну, але і святкову обстановку.

Що подарувати чоловікові на Новий рік 2017, якщо ви давно одружені

У тому випадку, якщо ви вже досить давно обмінювалися зі своїм чоловіком клятвами вірності, то вибір подарунка для чоловіка стане для вас непростим дією.

І тут вам точно знадобляться підказки, які Ви отримаєте, відповівши на наступні питання:

- чим захоплюється чоловік?

Якщо ваш чоловік постійно пропадає на рибалці, то купіть йому в якості подарунка на Новий рік нові снасті, гумовий човен або нову вудку. Якщо ж він - мисливець, то новий костюм, мисливський ніж або намет стануть для нього найкращим новорічним подарунком. Якщо ваш чоловік любить грати в комп'ютерні ігри, то придбайте для нього якусь нову зброю. Або подаруйте йому ігрову новинку, що так само точно обрадує чоловіка.

Якщо ж ваш чоловік не може і дня прожити без спорту, то купити йому ті речі, які відповідають його захопленню (спортивний костюм, тренажер та інше). І не бійтеся, що хобі чоловіка повністю витіснить вас з його життя. Адже як тільки чоловік зрозуміє, що ви поділяєте його захоплення, він стане м'якше і навіть може бути приверне і вас до свого хобі.

- чим займається чоловік?

Якщо чоловік працює в офісі, то ви можете піднести досить незвичайний подарунок чоловікові, подарувавши йому комп'ютерну мишу або флешку оригінальної форми. Якщо ваш чоловік постійно перебуває за кермом, то аксесуар для автомобіля стане для нього найкращим подарунком.


Набір вудок в подарунок чоловікові на Новий рік

Ну а якщо ваш чоловік вкладає всі сили в розвиток свого бізнесу, то виберете подарунок, який допоможе чоловікові реалізовувати свої амбітні ідеї. Сюди ж входять і новорічні презенти, покликані підкреслити статус чоловіка (дорогі запонки або шкіряний портфель). Однак ви повинні запам'ятати: якщо чоловік втомився від роботи, то подарунки, пов'язані з його видом діяльності, точно не принесуть йому задоволення. Тому в такому випадку ваш краще підготувати інший подарунок, наприклад, виготовлений своїми руками.

- як чоловік вважає за краще проводити вільний час?

У тому випадку, якщо ваш чоловік справжній домосід, то подаруйте йому на Новий рік теплий плед, затишні тапочки, цікаву книгу або шахи. Якщо чоловік любить проводити час на природі, то кошик для пікніка, розкладні стільці або складаний мангал можуть виступити в якості відмінною ідеї новорічного подарунка чоловікові. Якщо ж ваш чоловік - екстремал, то порадуйте йому похід в пейнтбольний клуб або польотом на параплані.

Зрозуміло, всі чоловіки різні, і тільки жінка знає, який саме подарунок сподобається її чоловікові. Однак прислухатися до вищевикладеним порадам вам все-таки варто, оскільки іноді життєві турботи стають для дружини непосильним тягарем, і вона банально забуває про романтику. У зв'язку з цим якщо у вас не виходить балувати свого чоловіка кожен день, то створіть йому святковий настрій хоча б на Новий рік, просто подарувавши подарунок його мрії. Будьте щасливі і кохані в Новому 2017 рік!
  • 11.09.2016
  • 295 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar