Що не можна дарувати на Новий рік 2017

Що не можна дарувати на Новий рік 2017

Невід'ємною і дуже приємною складовою святкування кожного Нового року є вручення презентів, які однаково люблять і чекають дорослі і діти. Однак, вибираючи новорічний подарунок слід не забувати про характер, вік і психологію людини, для якого він готується. Невдалими подарунки можуть вважатися з двох причин - він нецікавий і банальний або він пов'язаний з тими чи забобонами. Можливо, що ви зовсім не забобонні, не вірите в різні народні прикмети і забобони, але людина, якій зроблено цілком може таким не виявитися.

Вірою в прикмети і забобони страждають багато людей - від молоденьких дівчат, які переживають любовні відносини, до літніх бабусь і дідусів, які з часом набагато більше прислухаються до себе, навколишнього світу і знаходять якісь негативні передумови там, де вони ніколи не передбачалися. Невдалі подарунки на Новий рік можуть образити, налякати, а також сильно розчарувати людину, але ж ми хочемо домогтися зовсім іншого ефекту від новорічного подарунка. Тому варто розібратися, що можна і що не можна дарувати на Новий рік 2017.

Сюрпризи для самих маленьких членів сім'ї

Хто, як не малюки, особливо люблять новорічні свята - канікули, ошатна ялинка, частування, подарунки. Однак, не всі презенти порадують дітлахів.

Звичайно, в прикмети і забобони в силу свого віку вони не вірять, проте, є перелік подарунків, які краще не класти під новорічну ялинку:

1. Діти зовсім не втішаться одягу і взуттю. Навіть найкрасивіші речі навряд чи знайдуть відгук в дитячих серцях на Новий рік;

2. Шкільне приладдя, яке обов'язково викличе смуток і жаль з приводу того, що канікули скоро підійдуть до кінця;

3. Бажано робити малюкам не один великий подарунок, а кілька невеликих. Радості і захоплення в такому випадку буде набагато більше;

4. Також не рекомендується дарувати гроші, якщо дитина сама не попросить про це. Дуже часто дарування грошей сприймається як небажання помічати інтереси малюка і витрачати час на пошук відповідного подарунка.

Які новорічні подарунки не можна дарувати підліткам:

- Підліток категорично не сприймає подарунки - домашні речі, дуже розумні книги, повчальні подарунки.

Якщо ви вибираєте подарунок для літньої людини, зверніть увагу на обмеження, пов'язане з даруванням речей. Як натяк на вік і на відносно швидкий відхід з життя можуть бути розцінені домашні тапочки, красиві ароматизовані свічки, годинник. Крім того, такий безневинний предмет інтер'єру як дзеркало не повинен входити в список можливих подарунків. Ще наші бабусі сприймали дзеркала як символ переходу з реального світу в потойбічний. Також літній людині не сподобається набір красивих носових хустинок і прикраса з перлами - перший і другий у них може асоціюватися зі сльозами.

Що краще не дарувати жінкам на Новий рік

Нашим славним жінкам не можна дарувати такі подарунки:
Цитата

- недорогі парфуми або косметику;
- некрасиво дарувати подарунки з натяком або чорним гумором, наприклад, дівчині з пишними формами подарувати ваги або відбілюючий косметичний засіб жінці з веснянками;
- предмети домашнього вжитку (хоча на цей рахунок є чимало винятків).

Що стосується сильної половини людства, недоречними і нудними презентами стануть шкарпетки, нижню білизну, одеколони й краватки. Підбираючи подарунок на Новий рік слід також звернути увагу на те, який період настає за східним гороскопом. Рік Дракона не сприймає подарунків, пов'язаних з вогняною стихією, а рік Коня - шкіряні ремені та інші речі з натуральної шкіри. На наступний рік Вогняного Півня не варто дарувати подарунки, які викликають роздратування обдаровуваного людини, наприклад, подарунки з натяком. Новий 2017 рік Вогняного Півня не найкращий час нагадувати людині про його недоліки.

Що не можна дарувати на Новий рік 2017 згідно забобонам і забобонів

Існує цілий ряд презентів, які краще не дарувати і не приймати в дар, тому що це може призвести до біди і хворобливих станів. На першому місці стоять ножі та інші гострі предмети, порожні гаманці та портмоне, порожні сумки і валізи. Не варто передаровуватимемо подарунки, який отримав такий подарунок може відчувати дискомфорт і присутність чужої енергетики. Безумовно, як ставиться до презентів, які не рекомендуються до дарування народними прикметами і забобонами, вирішувати тільки вам. Звичайно ж, краще дотримуватися прикмет і забобонів, напевно, вони перевірені століттями.
  • 06.09.2016
  • 382 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar