Що буде з Україною в 2018 році?

Що буде з Україною в 2018 році?

Багато жителів України хотіли б знати, що буде з Україною в 2018 році. Можна вічно слухати прогнози політичних аналітиків, однак цікаво знати, що говорять зірки щодо ситуації, що склалася на Україні. Нещодавно свої передбачення висловив публічно відомий астролог і історик Павло Глоба.

Глоба про майбутнє України і Митного союзу.

Зовсім скоро ситуація на Україні на стільки стане плачевною, що країна опиниться на межі розпади на три складові частини. Уже два десятки років уряд України так і не змогло створити справжню державну систему. Самим критичним і небезпечним роком для України став 2015-й. Щоб держава хоч якось почало підніматися з колін, їй необхідно обзавестися хорошим лідером, який повинен володіти сильною ідеологічною платформою, суворої позицією вибудовування державної вертикалі. Якщо такого в Україні не відбудеться, і держава продовжить продаватися кому попало, то вже до 2018 року вона зовсім перестане існувати.

Якщо говорити про Митний союз, то в 2018 році велика ймовірність інтеграції. У цей момент буде збільшена потреба в кристалізації державного проекту. Але перед цим Україна зазнає ще ряд хворобливих, гострих і навіть смертельних проблем.

На даний момент державні керівники України повинні діяти так, які навіть не вигідні самій державі. Але вже після 2018 року, можливо, до влади прийдуть прагматики, які стануть діяти з боку державної вигоди.

Але з якими країнами інтеграція для України буде вигіднішою?

Тут державі особливу вигоду принесе членство в Митному союзі. Адже там Україні можуть запропонувати якісь рівноправні умови.

Росія ж, всупереч собі, може дозволити постачання українських товарів на російський ринок. І це Росія зробить заради того, щоб використовувати Україну як певну базу. Таким чином, товари з України стануть затребуваними в Митному союзі
  • 22.12.2016
  • 700 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar