Щасливі і нещасливі числа в 2017 році

Щасливі і нещасливі числа в 2017 році

Багато людей ще з давніх часів вірили в те, що цифри в житті людини можуть впливати на їх здоров'я, багатство і любов. Всі 10 цифр можна поділити на зони відповідальності. Які відповідають за добробут, інші за любов. Щоб краще орієнтуватися в нумерології, давайте розглянемо щасливі і нещасливі числа в 2017 році.

Цифри для любові.

Щасливими любовними цифрами в 2017 році є 2, 3 і 6. Цифра 2 символізує початок нових відносин, тому в її кімнаті або будинку всюди повинна зустрічатися ця цифра. Багато речей, наприклад, повинні бути розставлені попарно. Саме це число допоможе знайти свою другу половинку.Для чоловіків таке щасливе число -3. Воно допомагає не тільки знайти щастя в стосунках, але і гарантує успіх в бізнесі і в усіх починаннях.

Число 6 надає також неабиякий вплив на щастя, успіх і велику любов. Дану цифру символізують трикутники, тому можна носити одяг з геометричними орнаментами для залучення удачі.

Цифри для багатства.

Цифрами для залучення успіху і багатства є 1, 4 і 8. Число 1 завжди символізувало лідерство, багатство і успіх. Для цього найкраще у себе в гаманці мати якийсь оберіг у вигляді одного рубля або долара. Цифру 1 люблять практично всі багаті люди світу.

Цифра 4 є символом стабільності і міцності. Для прикладу можна взяти навіть стіл або стілець. Як правило, у них є 4 ніжки, що дозволяє їм міцно стояти на поверхні. Те ж саме відбувається і з людиною.

Цифра 8 символізує з'єднання матеріального і духовного світу. Крім цього, її часто порівнюють зі знаком нескінченності. Щоб удача завжди супроводжувала в духовному і матеріальному відношенні, можна обзавестися сувеніром зі знаком нескінченності.

Цифри для здоров'я.

Щоб не виникало проблем зі здоров'ям у 2017 році, варто звернути увагу на цифри 5, 7 і 9. П'ятірка символізує не тільки здорове тіло, а й здоровий дух.7 є числом мудрості і інтуїції. Таку цифру необхідно мати при собі тим людям, які часто нервують.

9 - цифра родючості. Вона допомагає довести всі справи до логічного кінця.

Цифри, які можуть залучити невдачу в 2017 році.

0 є символом вічності. У ньому немає ніякого заряду, тому він не несе в собі енергетики. Крім цього, багато людей вважають число 13 нещасливим, але це якщо виходити з релігійних мотивів. В нумерології це число означає постійні зміни і мінливості. Також воно може бути символом кінця старого і початку нового. Так що не варто його так боятися.
  • 09.11.2016
  • 623 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar