Санкції проти Росії 2017

Санкції проти Росії 2017

У 2017 році фондовий ринок Росії, на думку експертів, чекає певне піднесення. Адже не так давно Італія виступила проти продовження санкцій проти Росії на майбутній рік. Режим санкцій за своїми термінами повинен закінчитися на початку 2016 року. Не факт, що їх скасують, але те, що вони будуть виставлені на обговорення, вже дає значну надію на полегшення ситуації. Плюс вони можуть бути виставлені вже всього лише на квартал, а не на рік, як раніше.

До 2017 року очікується поступове зняття санкцій, а це означає, що російський ринок цінних паперів почне пожвавлюватися. Хоч Росія і пристосовується потроху до нинішніх цін на нафту, але для повного звикання має пройти час.

Зростання ВВП очікується вже в 2016 році. Також як і стабільність в економіці. Адже з 2017 року має розпочатися її зростання. Через ціни на нафту вітчизняна валюта перебуває під великим тиском. Трейдери валютного сектора вважають, що Центрабанком будуть грамотно проведені заходи щодо його стабілізації. Виходом із ситуації вони бачать підвищення процентної ставки на депозитні вклади. Рубль втрачає свої позиції по відношенню до юаня. До того ж російські компанії до кінця року повині виплатити свої зовнішні зобов'язання. Сума там накопичилася досить значна 24,6 млрд доларів. А це також посилить позиції рубля.
  • 17.05.2016
  • 114 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar