Робимо новорічний манікюр 2017

Робимо новорічний манікюр 2017

Новий рік - це свято, під час якого навколо все повинно сіяти від краси. Це стосується і новорічної ялинки, і всього будинку в цілому. Вже вранці 31 грудня в будинку починає панувати новорічний настрій і приємна святкова метушня. А ввечері в будинок почнуть приходити найближчі люди і святкувати зустріч Нового року 2017. В такому випадку не варто забувати приділити увагу і собі. У таке прекрасне свято треба сіяти так само яскраво, як і новорічна ялинка. У новорічні свята на жінках все повинно бути ідеально, починаючи від наряду і закінчуючи манікюром. І особливу увагу варто приділити саме нігтям. Адже на фотографіях з келихом шампанського нігті повинні бути в ідеальному стані, а манікюр відповідати свята.У даній статті будуть показані ідеї, як зробити манікюр до Нового року 2017. Будь-яка дівчина, незалежно від свого віку, намагається виглядати в новорічні свята якомога красивіше і яскравіше. Новий рік 2017 - це ще одна причина дати волю своїм фантазіям, які варто відобразити в своїй святковій зачісці, вбранні, макіяжі і манікюрі. У цьому році можна втілювати в життя найсміливіші рішення. В першу чергу, дизайн манікюру повинен відповідати своєму святкового вбрання.Особливості новорічного манікюру.

Отже, робимо новорічний манікюр. 2017 рік проходитиме під знаком Вогняного Півня, а це означає, що і манікюр повинен відповідати всім його вимогам. Тому найголовнішим кольором манікюру в цьому році буде червоний і всі його відтінки. Але це не означає, що нігті повинні бути тільки одного кольору, дизайн нігтів можна розбавити іншими квітами.Півень любить виділятися з сірої маси і виглядати багато на тлі інших, значить і манікюр повинен відповідати.

Список кольорів манікюру до Нового року 2017:
Цитата

червоний
помаранчевий
бардовий
золотистий
сріблястий
жовтий
коричневий
чорний

Щоб повністю виправдати очікування Півника, його можна зобразити на своєму манікюрі. До того ж, такий незвичайний манікюр притягне погляди багатьох на новорічних вечорах і заходах. Замість малюнка Півника можна також зобразити і прості пір'ячка. Щоб манікюр виглядав зі смаком, малюнки найкраще робити на декількох нігтях, а не на всіх відразу. Замість малюнків в даний час стали використовувати навіть прості наклейки на нігті. У багатьох салонах такі наклейки є. Велика ймовірність, що перед новорічними святами там виявляться і наклейки з півниками.

Щоб нігтики виглядали багато, дизайн для нігтів можна вибрати однотонний, а багатство йому додадуть стрази та малюнки з блисків.Варто відзначити, що новорічний дизайн безпосередньо залежить від власних ідей і професійних можливостей фахівця. Варто тільки сказати йому, що саме ви хочете бачити на своїх нігтях. Головне - не забувати про правила колірної гами, щоб не розлютити Півника.
  • 25.10.2016
  • 1975 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar