Революція в Росії 2017 року

Революція в Росії 2017 року

У 2017 році виповниться вже 100 років з часу відомої доленосною революції. Це також вплинуло на думку відомих прогнозистів про те, що ця подія повториться через століття. До того ж, ситуація в Росії посправжньому говорить про те, що повалення президента більш ніж ймовірне. Чи відбудеться революція?

Думка пророків

Лаврентій Чернігівський передбачав, народ російський пошкодує про те, що вирішить задумати повалення царя - президента від Бога, а після про те, що будуть зруйновані, закриті, стерті з лиця країни церкви, про суд над попами і ченцями. Преподобний пророкує звернення РФ на велику державу, яким управлятиме Божий посланник, боятися якого потрібно самому дияволу. Але, він передбачив стару революцію, про події 2017 року, нічого написано не було.

Якщо перегорнути всі прогнози великих ясновидців, таких як Макс Гендель, Ванга, Діксон Джейн, то будь-якої інформації про майбутні народні хвилювання абсолютно немає. І навіть святі російські церкви, а також іноземні пророки, не промовили про це ні слова.

Чи можливо уникнути революції?

Більшість популярних блогерів схиляються до думки, що революція неминуча. Наводячи факти з історії, наприклад Олексій Кунгур, переконує, що народні хвилювання відбуваються незалежно від бажання народу або рульових країни. Не залежно від того чи хочуть внизу поміняти своє життя на краще. Факт про те, що в 1917 цар був повалений революціонерами, хоча на початку року ніхто і не передбачав прихід нової влади.Ще Олексій підкріплює неминучість початку революції в жовтні, можливістю після подій вирватися вперед на світовій фінансовій арені. Приблизно так, як Сталін зміг підняти СРСР в результаті перемоги у 2-й світовій війні і обігнати решту світу.

1991 рік іноді теж характеризується як повномасштабний переворот, який на його думку привів до поштовху, позитивним змінам у технічному, фінансовому, політичному плані держави. Всі ці роздуми ведуть до того, що майбутня революція 2017 року піде тільки на користь, і зробить з РФ найрозвиненішу країну світу.

Чи можлива революція в верхах?

Більшість аналітиків в якості ймовірних передумов революції в Росії виділяють

1. стрімка різниця в добробуті народу і неймовірно швидке виділення кожного шару, за рахунок отримання чорних доходів, найчастіше з бюджету
2. пасивність керівної ланцюга держави в необхідності глобальних змін у всіх галузях і структурах держави

Існує гіпотеза, що прагнення в будь-якому випадку уникнути змін, які можуть порушити стабільно поганий стан держави, все одно акумулюють проблеми всередині нього.

Цитата
Насильницька зміна влади - це практично природний процес в світовому прогресі, необхідний для можливості керувати свіжим мізках.


Народна революція

Але величезна армія аналітиків запевняє, що революції бути не може за таких причин

- в країні переважна кількість громадян, які не здатні на протести, на боротьбу за краще майбутнє своїх дітей і онуків, хто хоче жити тут і зараз
- величезна частина населення не цікавиться політикою і політичним життям держави в цілому
- військові дії, захоплення прилеглих держав, агресивне протистояння, все це максимально відволікає населення від думки про державний переворот
- свіжий розстріл народу в Україні, залишив незабутнє огиду до початку повстання у своїй країні, тим більше становище в країні після страшних подій стрімко погіршується

А найважливіше, крім «Єдиної Росії», буквально нікому виступити в ролі опозиції. До того ж, ще не народився справжній лідер «Ленін», у якого вистачило б сил і сміливості повести народ за собою.

Майдан в Росії

Костянтин Крилов все частіше і частіше загострює увагу на власному сценарії розвитку подій в Росії. Подивимося, які найцікавіші і доленосні з них.

1. Простежується посилення заходу навіть найменших хвилювань і протестів на вулиці і в суспільстві
2. Навіть дрібні недоліки влади викликають гострою критику керівництва країни
3. Протести в більшості випадків оплачені, на що вказує невідомість лідерів і невідповідність гасел
4. Після того, як в Москві проходять паради під прапорами червоного кольору, всі телевізійні канали пророкують повалення влади
5. Хвилювання в нижчий верствах населення наростає по прогресії, про що свідчить зростання натовпу протестів
6. Коли протистояння між поліцією і натовпом буде найбільш масштабним, вбивство людей спровокують невідомі снайпери
7. Чинний президент збирається покинути Росію, а його наближені почнуть революційну команію
8. Результатом перемоги революції стане розділ всього, що можна розділити і вивіз у невідомому напрямку

Грядущий 2017 рік не за горами, залишилося зовсім небагато до того, щоб час розсудив всіх провісників.
  • 24.07.2016
  • 293 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar