Рейтинг відеокарт 2017 року

Рейтинг відеокарт 2017 року

Для сучасних персональних комп'ютерів рекомендується використовувати нові відеокарти, які здатні успішно справлятися з поставленими завданнями. Однак яким видами продукції найкраще віддати перевагу?

Як вибрати відеокарти

На сучасному ринку необхідно регулярно пропонувати нові відеокарти, які набувають все кращі характеристики. Виробники прикладають зусилля для того, щоб радувати потужною продукцією цільову аудиторію. В результаті є можливість оцінити переваги все більш досконалої графіки комп'ютерних ігор, а також програмного забезпечення. Потужна відеокарта відкриває воістину гідні можливості, взаємодіючи з різними програмним забезпеченням.

Поза всякими сумнівами, є необхідність звертати підвищену увагу на технічні параметри і вартість продукції. Останнім часом комплектуючі пропонуються за підвищеною ціною. Насправді зробити гідний вибір відносно просто.

В обов'язковому порядку потрібно спочатку визначитися з виробником Найбільшою популярністю користується продукція AMD, nVidia.

На наступному етапі потрібно прийняти до уваги параметри графічного ядра. Даний аспект багато в чому визначає технічні параметри комплектуючого, в тому числі швидкість робочого процесу. При цьому саме цей параметр визначає можливості відео карти. Високий показник є кращим, тому що він гарантує найкращу продуктивність.

Зверніть увагу на обсяг відео пам’яті, так як від нього залежить, наскільки багато інформації може зберігатися в пам'яті відеокарти. Обсяг пам'яті сприяє підвищенню продуктивності.

Зверніть увагу на «ширину» шини. Дана деталь визначає швидкість передачі інформації. Параметр прийнято називати розрядністю шини, яка вираховується в бітах.

Ще одна характеристика - це робоча частота пам'яті, яка впливає на швидкість зчитування - запису інформації. Від даного показника багато в чому залежить швидкість роботи відеокарти. Параметр прийнято визначати в гігагерцах.

Крім цього, до уваги рекомендується приймати охолодження і інтерфейс. Охолодження впливає на стабільність роботи відеокарти, сприяє збільшенню експлуатаційного терміну і підвищення функціональності. Інтерфейс визначає сполучуваність відеокарти і материнської плати.

Грунтуючись на перерахованих вище аспектах, ви можете не тільки уважно вивчити рейтинг гідних відеокарт сучасності, але і постаратися зробити гідний вибір, переконавшись в найкращих характеристиках відеокарти. Отже, які варіанти заслуговують вашої уваги?

Asus GeForce GTX 980

Дана відеокарта є однією з найбільш гідних. Вона володіє 4-ма гігабайтами відеопам'яті GDDRS, ядром частотою один цілих і два десятих ГГц, а також видеопамятью сім ГГц. Відеокарта може одночасно працювати з чотирма моніторами. Для охолодження передбачені два потужні вентилятори, завдяки чому робочий процес обіцяє бути якісним і стабільним. При цьому передбачається використання інтерфейсу PCI-E 16 × 3.0.

MSI GeForce GTX 980 Ti

Дана відеокарта також відповідає сучасним стандартам. Частота ядра складає 1,1 ГГц і вона дорівнює частоті відеопам'яті. Модель може успішно працювати з чотирма моніторами. Серед переваг потрібно відзначити значний обсяг пам'яті (понад шість гігабайт) і розрядність в 384 біт. Інтерфейс відповідає 1-го варіанту.

GIGABYTE GeForce GTX 970

Інтерфейс виконаний за традиційною схемою. Незважаючи на це, для охолодження передбачений тільки один вентилятор. У той же час стабільність роботи гарантується. Обсяг відеопам'яті становить чотири гігабайти, розрядність шини - двісті п'ятдесят шість біт.

ASUS Radeon R9 FURY

Дана відеокарта представлена одним з найвідоміших і гідних виробників, а саме ASUS. Принципи роботи вже відрізняються, тому розрядність шини перевищує чотири тисячі біт. Частота відеопам'яті, а також процесора є рівнозначною і вона становить один ГГц. Обсяг пам'яті становить 4 гігабайти. Для охолодження прийнято використовувати одночасно 3 вентилятора, завдяки чому робочий процес обіцяє радувати стабільністю. Однак з боку інтерфейсу відмінностей немає.

Gigabyte PCI-Ex Radeon R9 290

Вартість цієї відеокарти досягає 7 тисяч грн, але ресурси виявляються безмежними і дозволяють грати в різні ігри.

Asus PCI-Ex GeForce GTX 980 Strix

Дана відеокарта є лідером завдяки максимальним можливостям, швидкості і можливості використання для найсучасніших ігор. Однак вартість становить близько 14 тисяч грн.

Уважно вивчаючи параметри відеокарт, присутня можливість стати володарем найкращої відеокарти.

  • 25.03.2016
  • 177 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar