Рейтинг сигналізацій з автозапуском 2017

Рейтинг сигналізацій з автозапуском 2017

Сучасний світ дуже важко уявити без автомобілів. Їх кількість з кожним днем зростає, як на території нашої Батьківщини, так і за кордоном. На жаль, багато автомобілістів можуть зіткнутися зі злочинними діями по відношенню до їхнього автомобіля, а саме - вони можуть стати жертвою автомобільного викрадення.

Який же вихід, і як убезпечити свій автомобіль на всі сто відсотків? Відповідь проста - ефективна сигналізація для автомобіля. Види сигналізацій для авто Основними типами сигналізацій, які встановлюються на автомобіль, є сигналізація стандартного типу і сигналізація з автозапуском. Тепер, розглянемо кожну трохи більш докладно.

Сигналізація звичайного типу - це всім відома протиугінна система, яка реагує на потужні вібрації в автомобілі при спробі викрадення чи пошкодження.
Іншими словами, господареві авто буде переданий сигнал про те, що з його автомобілем щось не так. Але, чи врятує така схема захисту ваш автомобіль від викрадення? Важко відповісти на це питання однозначно, адже, сівши в машину і завівши двигун, злодій може викрасти ваш автомобіль.

Інша справа - сигналізація з автозапуском. Тут все працює набагато цікавіше. При спробі викрадення автомобіля, господар машини може дистанційно вимкнути запалювання свого авто, тобто заглушити його.

Таким же чином, господар автомобіля може включити запалювання своєї машини. До речі, це дуже зручний атрибут в зимову пору року, коли машину потрібно заздалегідь прогріти. Залишається питання вибору сигналізації. Яку марку автомобільної сигналізації вибрати? Розглянемо чотири типи дистанційній сигналки різних марок і порівняємо їх.

Ось їх список

Шерхан;
Шериф;
Пандора;
Фараон.

Шерхан і Пандора - системи люкс класу. Шериф і Фараон - недорогі. Перевіримо, як вони будуть працювати в міських умовах. Спробуємо вдарити ногою по колесу автомобіля, при цьому господар машини буде знаходитися на відстані 200 метрів від нього. З огляду на, що всі 4 сигналізації встановлені на одному автомобілі, починаємо перевірку.

Сигнал на відрізку 200 метрів відмінно спрацьовує, 400 метрів - так само добре оповіщає господаря про проблеми, що виникли з його автомобілем. На дистанції 800 метрів, першим програв Шериф, на відстані 1000 метрів втратив сигнал Фараон. Через 1200 метрів Пандора втратила свій сигнал. І тільки на дистанції 1400 метрів перестав ловити сигнал Шерхан. Труднощі вибору сигналки. На жаль, створюють перешкоди і самі сигналізації одне за одним.

Певна частота, на якій працюють практично всі сигналізації дорівнює 433.92 мГц. Одна сигналка працює чудово, а якщо поруч їх сотні, як у місті, то їм стає затісно. З цієї причини, сигналізація може працювати з перебоями. Для вирішення проблеми власних перешкод, виробники сигналізації намагаються змінити канал передачі до рівня вузького хвильового діапазону.

Робиться це для того щоб цей сигнал НЕ перехрещувався з іншими. Домогтися високої стабільності і дальності радіозв'язку, можна шляхом використання високоякісних комплектуючих. Наприклад, в системі Шерхан кращі електронні компоненти. Використання сучасної елементної бази, дає додаткові 200-300 метрів дальності. Головне, щоб пульт від сигналізації завжди залишався у вас.

Припустимо, злочинці від'їхали, ви тиснете кнопку брелка, машина глохне. Це якщо сигнал ключа дійде до машини, що ми і перевіримо в черговому тесті.

Справа в тому, що далекобійність передавача в автомобілі більше, ніж в брелоку, тому як він харчується тільки від однієї батарейки. Подивимося, чи вистачить енергії брилка, з новими батарейками врятувати автомобіль від злочинця. Ставимо машину на охорону, відходячи все далі і далі. На відстані 200 метрів всі 4 марки сигналізації працюють відмінно. Доходимо до 300 метрів, і знову підводить Шериф. На 400 метрах нестійко працюють Пандора і Фараон.

Шерхан знову лідер - впевнений сигнал на 600 метрах. Але є один не вирішуване питання - це евакуатор. Якщо ваш автомобіль запаркований в недозволеному місці, ніяка сигналізація його вже точно не врятує. Питання охоронної сигналізації автомобілів дуже актуальне, сьогодні. Це пов'язано з неприємною статистикою автомобільних угонів на території нашої Батьківщини. Підводячи підсумки всього вищесказаного слід зазначити, що автомобільна сигналізації - це обов'язковий атрибут, який захистить і зберегти ваш автомобіль.

Також потрібно відзначити, що сигналки з автозапуском стають все більш популярними з простої причини - такі системи охорони вашого автомобіля по-справжньому здатні уберегти його від угону. Рейтинг сигналізацій з автозапуском очолює Шерхан, завдяки своїм сучасним комплектуючих. Проте, більш бюджетні варіанти теж досить ефективні.
  • 24.03.2016
  • 122 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar