Пророцтва Ванги на 2018 для Росії і України

Пророцтва Ванги на 2018 для Росії і України

Пророцтва Ванги на 2018Ні для кого не секрет, що в усі часи людства пророки і провісниці без помилок пророкували майбутнє, і багато разів ця інформація перевірялася або спростовували. У цій статті ми поговоримо про пророцтва болгарської ясновидиці Ванги на 2018 рік для Росії і України.

Як ви всі прекрасно знаєте, зараз відносини України і Росії дуже напружені, що веде за собою нерозуміння сторін. Ні в якому разі не варто переходити на особистості і розвивати ворожнечу двох народів - це справа рук популістів, насправді ніякої війни бути не може. Прямо зараз ви дізнаєтеся можливі сценарії розвитку подій в Україні і Росії в році Собаки.

Багато передбачення Ванги були безслідно втрачені, більш того, коли вона давала передбачення на роки - чим далі заходило літочислення, тим розмита була інформація, так як в подробицях вона могла передбачати роки, в яких вона жила.2018 рік для Росії

Вибори президента Російської Федерації і Чемпіонат Світу з футболу, який відбудеться в 2018 році істотно вплинуть на економічні та геополітичні процеси всередині Росії. Дональд Трамп не поспішає переходити в відкриту співпрацю, хоча намагається знайти конструктивний діалог з Володимиром Путіним.Економіка Росії буде терпіти девальвацію валюти, ціна на нафту залишиться на колишньому рівні, а можливо і буде рости, але попит на цей ресурс поступово падатиме.

Ванга передбачила, що в 2018 році поїзда будуть літати по повітрю, можливо вона мала на увазі рейки і так звану «магнітну подушку», за рахунок якої поїзд дійсно буде підніматися над землею і розвивати велику швидкість при цьому економлячи енергію.

Російський рубль в 2018 році - буде поступатися долару, так як долар є світовою валютою, і його ходіння закріплено практично по всьому світу. У всіх країнах світу вам не відмовлять, прийнявши в оплату праці або товарів - долари, що не можна сказати про рубель, який далі Росії не може бути прийнятий як валюта - і це до речі загальновизнаний факт!

2018 рік для України

У рік Собаки принесе дуже багато нового в життя кожного українця. На тлі виборів в Росії - в середині української економіки будуть спостерігатися підйом і спад. Періодично будуть проходити різні інформаційні вкидання з приводу нового президента РФ. Ходять чутки, що Ванга для України і Росії передбачила війну.На тлі змін світового клімату цілком можливий протест природи проти людства, багато країн накриють тайфуни, цунамі і землетрусу. Всупереч скептичним прогнозам зміцнення гривні - радимо вам зберігати заощадження в доларах і не слухати диванних експертів. Економіка країни дуже слабка і все ще залежна від своїх сусідів.

Пророцтва на 2018 рік для всього світу

Лиха в 2018 році заберуть багато невинних життів і похитнуть економіку багатьох держав, до речі в рік Собаки - Китай стане справжньою наддержавою і представлятиме величезну загрозу в світовій зовнішній політиці. На 2017 рік пророкують теракти, які будуть повторяться і в 2018 році, в основному на грунті релігії і політики.Політична еліта за допомогою терактів може маніпулювати рішеннями своїх опонентів, регулювати економічні потоки, взаємовідносини між країнами, а також посилювати свій вплив у інших сферах.

Усе взаємопов'язано і чим раніше люди це зрозуміють - тим краще. Однак ідеальної держави в 2018 році не буде, її і раніше не було - як то кажуть, скрізь добре - там, де нас немає.

Однак прогнози провісників не завжди бувають точними, тому ви не повинні переживати після прочитаного або діяти врозріз своїм бажанням і думкам.
  • 01.01.2017
  • 1179 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar